Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Képes lennél csövezni csak...

Képes lennél csövezni csak azért hogy el tudj menni a kedvenc együttesed koncertjére?

Figyelt kérdés
Pl.: másik városban van a koncert,és csak hajnalban van busz/vonat haza,és nincs ismerősöd akinél aludhatnál
2009. szept. 5. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én így jártam a P!nk után. Ott voltunk kedden Pesten 11kor, az utolsó vonat 10kor elment. 4ig kellett várnunk, de nemhogy egy center, vagy pláza nem volt nyitva, ahol ellettünk volna addig, hanem egy kajálda se, ahol ehettünk volna. És fáztunk is, de ha 5 óra helyett 3 napot kellett volna így töltenünk, az is megérte volna =]

Végül egy török éttermet találtunk nyitva, beültünk egy boxba egy adag kajával és ott aludtunk egy fél órát :D

2009. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az kemény:D nálunk nemsokára lesz egy punkkoncert (Prosectura <3) csak nem pont itt hanem kicsit messzebb és mindenképpen elmegyek,szóval végső esetben átvirrasztom az éjszakát és hazajövök az első busszal reggel xD
2009. szept. 5. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyám, Prosectura még létezik?:-) Van már vagy 15 éve, hogy utoljára hallottam róluk...
2009. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Először azt hittem, h koldulással pénzt gyűjteni egy koncertre. De erre még nem gondoltam. :D

Viszont bárhol eltöltenék egy éjszakát, ha ott lenne a kedvenc együttesem koncertje. Bár, rám nem jellemző, h egyszem magam megyek ilyenekre.

Egyébként olyan nincs, h Pesten ne találj semmit nyitva éjféltől hajnalig... 4-5kor indul az élet, akkor már rendes járatok vannak, addig meg van egy csomó kocsma, klub, stb.

2009. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
vannak kedvenc együtteseim, de egyikért sem rajongok annyira, hogy mindenáron lássam őket. az már szerintem olyan lenne, mint valami függőség. :)
2009. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
persze, simán meg lehet csinálni, főleg, ha haverokkal vagy...még akár egy sátrat is vihettek
2009. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Naná hogy!:DD
2010. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megtettem már számtalanszor :D

Pécsi vagyok, és sokat jártam régen Pestre koncertekre, de akár Székesfehérvárra, vagy Egerbe, vagy Hatvanba, vagy Győrbe is mentem már buli miatt. Vissza általában reggel 6-7-8 körül jött busz/vonat. Nincs abban semmi, zárásig buli, aztán megkeresni egy helyi éjjelnappali kocsmát, vagy lehet kicsit szenderegni az állomáson is ha nincs már hideg.

2011. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!