Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a fene lehet? Soha nem...

Mi a fene lehet? Soha nem kapom vissza? :-/

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni.Volt egy fiú,legjobb barátom volt 1 évig,de egy apróságon összevesztünk és azóta mindenki utál mindenkit.Volt egy lány barátnőm is,ez olyan háromas barátság volt,lényeg,hogy ők ketten most legjobb barátok..Kitilt facebookon,aztán karácsony napján vissza veszi tiltást,ir smst,boldog karácsony kíván,ugyanezt teszi újévkor is..majd 1,5 hónappal rá bejelöl,én visszajelölöm,mindent belájkol amit csak lehet nállam,és kitöröl ismerősei közül 3 nap után.
2013. febr. 11. 22:35
 1/5 A kérdező kommentje:
még szeptember elején tiltott ki.*
2013. febr. 11. 22:36
 2/5 A kérdező kommentje:
egyszerűen képtelen vagyok rá haragudni,mert annyira szerettem,mint barát,és mái napig is szeretem.Az a fájdalom,amikor elmegy mellettem és nem köszön,mint 2 idegen... :(
2013. febr. 11. 22:37
 3/5 A kérdező kommentje:
ja,és a csaj megakar verni a semmiért,ő is kitiltott,meg utál,közben meg legjobb barátnőm volt,és össze sem vesztünk.miért van ez?? mikor nem mondtam rólla semmit,benne biztam...
2013. febr. 11. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ti a diliházban laktok?
2013. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem,ő igen... ő van el ezzel a facebookal,meg mindennel.Én szép,csöndben vagyok,voltam,vártam,hogy mi sül ki ebből erre ez lett..
2013. febr. 12. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!