Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy Sony Xperia S...

KisMessi kérdése:

Kaptam egy Sony Xperia S típusú telefont, a telefonba ugyebár 1gb ram van és a telefon beállításainál csak 650mb-ot ismer fel. Ezt "vissza kapom" az áprilisi 4.1.2-vel vagy van valami megoldás hogy teljesen 1 gb-ot ismerjen fel?

Figyelt kérdés
(a telefon gyárilag 4. 0.4-es,6.1. A.2.55 firmwarre frissítve lett. )

2013. jan. 26. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Felismeri mindet, nyugi.

Maga a rendszer is használ memóriát, attól megy. Ezért látsz belőle csak 650 megát.


Nem kell feltenni semmiféle task managert, meg hasonló vicces programokat, majd lekapcsolja magának amit jónak lát ha kevés a memória.

2013. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, csak furcsa volt, hogy samsung galaxy s2-n van 600 mega szabad ram nekem meg alig 300. De gondolom az ics is más rajta és az is benne van a dologba.:D Köszönöm a gyors választ.
2013. jan. 26. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy mit ír ki. Össze van az rakva, nem kell félpercenként lesegetni mennyi.
2013. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
A gpu is lefoglal magának, és úgy látom elég sokat. Xperia sola -n (így valszeg U -n és Go -n is), a mali 400 130 mb foglal.
2013. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!