Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is féltetek a költözéstől?

Ti is féltetek a költözéstől?

Figyelt kérdés
Szombaton költözünk be a házunkba családi ház fel ujjítottuk.De most be vagyok parázva...el a szülői háztól igaz csak pár házzal arrébb.Amikor készült alig vártam,hogy be költözzűnk.De most még is parázok,hogy nem tudom megszokni...Ti hogy éltétek át?
2013. febr. 13. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Marha könnyen hozzászoktam. Örültem, hogy végre együtt vagyunk, szülők nélkül :)
2013. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is könnyen költöztem. Végre saját otthon, végre csak mi ketten! Alig vártam már hogy lelépjek...
2013. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
68%

Én attól félek, hogy te nem tanultál meg helyesen írni.

"fel ujjítottuk" - így írjuk, felújítottuk

" be költözzünk" - így írjuk, beköltözzünk

2013. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A jót könnyü megszokni.
2013. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor aludtam a legjobban, amikor tudatosult bennem, hogy a SAJÁT lakásomban vagyok.

Azokkal, akiket szeretek (férjem és a lányom).


Ez a varázs egy percre sem aludt el! Lehetek bárhol, bárkivel (szülőknél, rokonoknál, barátoknál..) .. csak otthon, az édes otthon!

És végre 3 év albérlet és kiszolgáltatottság (3 év alatt 5× költöztünk!!!) után csak a miénk a lakás! Senkinek nincs semmi köze hozzá!

Na, azért a pillanatért is érdemes élni :]]]

2013. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogy is. A visszaköltözés sokkal szarabb volt :'(
2013. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát kicsit előbb költöztünk tegnap..Nem tudom,hogy mi van velem,de nagyon nehéz.Meg szokni egy új dolgot.Sokat sírtam.Hiányzik a régi ház ami ott meg volt szokva.Remélem bele rázódók. Legszívesebben vissza költöznék...
2013. febr. 14. 07:50
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi történt miért kellet vissza költőznöd?
2013. febr. 14. 07:52
 9/11 anonim válasza:
Nem a változatosság híve vagy akkor. Majd megszokod!
2013. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem nem szeretem a változásokat..sőt anyukám a legjobb barátnőm.Apukámmal is nagyon jó a viszonyom sőt nagyon nagyon jó...Ma már egy kicsivel jobb a helyzet...
2013. febr. 15. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!