Kezdőoldal » Utazás » Európa » Au Pair-ek! Nem féltetek,...

Au Pair-ek! Nem féltetek, hogy az ügynökség átvág titeket?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy melyik ügynökségen keresztül mentetek ki? Tudom, hogy elég buta kérdés, de én is szeretném kiróbálni magam au pair-ként. Viszont nagyon félek, hogy az ilyen ügynökségek átvenek. Sok olyanról hallani, hogy kimennek a lányok és elveszik az útlevelüket vagy legrosszabb esetben prostiknak viszik ki őket. Egy megbízható ügynökségre lenne szükségem, hogy itthonról tudjam intézni a dolgaimat egészen a kiutazásig. Elsősorban Anglia érdekelne. Akinek van tapasztalata kérem ossza meg vagy itt vagy írjon privit, mert nagyon érdekelne!
2013. jan. 23. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Én csak ismertem olyanokat akik kipróbálták az au pairkedést,föleg német ö.-ban.Ilyen tapasztalatok nem voltak a közvetitökkel viszont majd mindegyiket házi cselédként ,söt kertészként használták,és nem fizettek pl. akkor amikor a munkaidejükön kivül is vigyáztak a kölykökre esténként.Soha ne irj alá olyan szerzödést amiben nincs pontosan idöre behatárolva mit kell csinálj és ezért mi a járandóság.Az is bele kell kerüljön hogy az extra munkákat nem vagy köteles elvállalni és ha igen akkor mennyiért.Ha szivességet kérnek töled a szülök akkor csakis pénzért vállald mert legközelebb is fogják ezt tenni és kihasználnak ha tudnak.Nézz körül több ügynökségnél mert különbözö feltételekkel dolgoznak.Legjobb lenne ha saját magad néznél körül,pl beirhatod a keresöbe au pair wanted vagy hasonló keresöszavakat.Sok sikert !
2013. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!