Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti nem féltetek friss jogsival...

Ti nem féltetek friss jogsival (3-4 hónap) egyedül vezetni?

Figyelt kérdés
Én nagyon félek tőle, pedig a héten muszáj lesz egyedül elmennem egy helyre. Más is így volt ezzel?
2013. febr. 11. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nem, sosem féltem a vezetéstől.
2013. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Megvolt a jogsim és két hét múlva egyedűl mentem pestre kocsival borsod megyéből szóval nem féltem
2013. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor velem van a baj. Minden kis apró dolgon parázok , hogy fogok leparkolni itt , ott , mi lesz ha... stb. Nem tudom legyőzni.
2013. febr. 11. 22:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Meglett a jogsim,jött a Lada,aludni sem tudtam az első héten,reggel 5-kor már pattantam is bele...:-D
2013. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a legrosszabb ha parázól mert akkor ides vagy és hamarabb leszel figyelmetlen parkoláshoz meg keres olyan helyet ahol kényelmesen betudsz állni nem muszáj az első adandó helyre beállni most mi van akkor ha 50 méterrel arrább állsz meg mint ahova mégy.

De ha van olyan zene ami nyugtatólag hat rád tedbe a kocsiba hogy halkan szóljon ne csutka hangerővel mert a hangos zene is elvonja az ember figyelmét a vezetéstől de ha egy normál hangerőn halgatod nem üvőltve akkor nyugtatólag hat csak egy tipp.

2013. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Félni nem féltem, de az eszméletvesztés határán voltam. Úgy éreztem magam, hogy én nem vagyok része a világnak, csak külső szemlélője vagyok.
2013. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szántóvető ***** válasza:

Félve nem jó vezetni,megkockáztatom hogy nem is szabad.

És mindenki egyedül vezet!Hiába ülnek melletted az anyósülésen,semmit nem tudnak tenni.Neked kell uralnod az autót,amire képes is vagy hisz levizsgáztál.Mitől félsz?

2013. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha ülnek mellettem nincs semmi baj , akkor tök jól megy minden. Csak attól félek , hogy nekem egyedül kell beülni a kocsiba és menni, mert akkor nem tud senki semmibe tanácsot adni.
2013. febr. 12. 07:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb, ha tanácsot adnak. Ezen az időszakon át kell esni. Menni fog. De miért is rossz szerintem a tanácsadás? A kezdő nem elég tapasztalt, a rutinosnak pedig sokszor rossz beidegződései alakultak ki, s nem követik a szabályok változásait sem.
2013. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!