Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Debrecen melyik részén érdemes...

Debrecen melyik részén érdemes albérletet keresnem?

Figyelt kérdés

Szeptembertől nagy valószínűséggel az egyetem diákja leszek. Mindenképpen valamilyen tiszta, csendes közlekedés szempontjából jó helyen szeretnék albérletet nézni, ami az egyetemtől sincs túl távol.

A város melyik részét ajánljátok?



2013. febr. 14. 12:05
 1/6 Lottika ^^ válasza:
86%
Szia! Egyértelműen a Nagyerdő alatt keress albérletet. A környék igényes, és fogjuk rá, hogy elit. AZ árak se túl magasak, de az árért igényes, és biztonságos környezetet is kapsz.. ( jó esetben )
2013. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. febr. 25. 22:56
 3/6 anonim válasza:
Attól függ, hogy melyik karra mész. Az agrár messzebb van az egyetemi főépülettől, a műszaki meg pláne, érdemes a környékükön keresni majd.
2013. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A főépület érdekel elsősorban. Utolsó, te is egyet értesz az elsővel abban, hogy a Nagyerdő környéke jó hely?
2013. ápr. 11. 15:21
 5/6 anonim válasza:
77%

Igen, a Nagyerdő környéke valóban jó. Ott béreltünk lakást 3 évig, szerettünk ott lakni. Viszonylag nyugis.

De elég nagy területet hívunk Nagyerdőnek, úgyhogy térképet és helyi járatos térképet elő, hogy mi van közel a főépülethez. Mert ahol mi laktunk, az inkább az infokarhoz és a műszakihoz volt közel. A főépület jó 30 perc séta, ami nem sok, de télen nem lett volna kedvem elcammogni odáig, ha oda jártam volna.

2013. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Főépülethez közel a Nagyerdei krt.-n, az Egyetem sugárúton, a Dóczy, Doberdó, Kartács u környékén találsz jó albérleteket - ha időben kezdesz keresni. (Az Egyetemekhez közelebbi albérletek hamar elkelnek és drágábbak is!) Ha jó a főépület, akkor az 1-es villamos mellett gyakorlatilag bárhol jó, mert ott áll meg szinte az Egyetem tövében, és jó a közlekedése. Tavaszra megépül a kettes is, a mellett sem rossz, de onnan majd valamivel többet kell gyalogolni. (az Egyetem közeli jó helyeket az arabok, kínaiak, vietnamiak, színesbőrüek hamar lenyúlják, és tele vannak lével!)
2013. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!