Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti tapasztaltatok már ilyet?...

Ti tapasztaltatok már ilyet? Hét vicce

Figyelt kérdés

Próbálok külföldön munkát találni, ezért több álláshirdetést is megnéztem, majd véletlenül 2x ugyanazt a pasit hívtam fel. A csávó már az elején hazudott hogy magánszám, mikor rosszul mondtam ki a cég nevét, a másodiknál pedig 15 perc faggatás után szó szerint idézem az illetőt ,, megmondom a frankót, semmi esélye".

Azon kívül, hogy jót röhögtem az illetőn, most komolyan hogy lehet valaki ekkora bunkó?



2013. febr. 15. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem vicc ez, nem akart hülyíteni, amire ő keres embert (asszonyt) arra te az elmondottak alapján nem leszel jó.

Én is befutottam már az ilyenbe:

hirdetés szerint napi 4 órára keresett valakit, aki ért a számítógépes adatfeldolgozáshoz, egy kicsit a könyveléshez.

Felhívtam, a végén kiderült: háztartási alkalmazottat keres, aki ott is lakna és "teljes ellátás" fejében elvégezné a házimunkát, meg feleség is lenne, és mivel őneki van egy vállalkozása, mindezek mellett még a könyvelést, bevallást egyebeket is megcsinálná. Szóval 3 legyet egy csapásra.


Mikor mondtam, hogy én nem akarok odaköltözni, no meg a házimunkát és egyebeket valaki mással végeztesse el, rögtön nem voltam frankó neki.

Tiszta beszéd.

2013. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha. Értem. köszi a választ :)
2013. febr. 15. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Tessék, itt van egy, először dühbe jöttem, de utólag már röhögök rajta:

Évekkel ezelőtt történt velem.

Épp nem volt munkám, feladta egy hirdetést, hogy munkát keresek, kereskedelmi, főleg könyves területen / tapasztalat miatt /. Jelentkezik egy hapsi, hogy neki van egy antikváriuma. Kérdez, válaszolok. Egyszercsak megkérdezi, egyedül lakom? Mik a méreteim? Én meg vissza, hogy ez nem hiszem, hogy a tárgyhoz tartozik ,beszéljünk a munkáról. azt hittem, poén. Leírta a bolt helyét, a fizut, és akkor jött a lényeg: extrákért pluszban fizet! Kérdezem, hogy mi van?! Erre közli, hogy ő kapcsolatot is keres! Mondom, jó, én meg munkát, nem szexrovatban hirdettem, és viszontlátásra!

Álláskereséskor én is belefutottam hasonlókba, akik udvariatlanok voltak, egy ismerősömet meg konkrétan lehülyézték: varrónői munkát hirdettek, és megkérdezte, betanítanak-e, mert öltönyöket nemigen varrt még. Erre a pasas a vonal túlfelén: "Miért, még be is tanítsuk, hülyeee! És bontotta a vonalat.

Remélem összejön Neked valami.

2013. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azért kedves tőled 2. hozzászóló :)


én is csak reménykedem, habár nem értem, miért ilyen bunkók az emberek. Mondanák azt egyszerűen hogy nem köszönjük, és kész.

2013. febr. 15. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Így van: nem kéne bunkóskodni, elég lenne annyi, köszönjük, tárgytalan és kész. Ehelyett belerúgnak abba, akinek nincs munkája és úgy is padlón van.
2013. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyébként az ilyeneket ki lehet védeni. Szinte minden telefonban van már hívás rögzítés és azt szépen bekapcsolod, bemutatkozás után közlöd vele egyből, hogy a hívást rögzíted és utána tádám szépen tudnak viselkedni. :)

Azért mert vannak személyi jogok és a megsértését bünteti a törvény.

2013. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!