Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki akar még ilyen vadállat...

Ki akar még ilyen vadállat országban lakni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Èn,

Ha nem tetszik fogd a kismotyódat és költözz, senki nem tart vissza.

2009. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Én is szeretnék itt lakni.

Oké, nem bánnám, ha több lenne a lehetőség, nem mondom, hogy hibátlan az ország... De ez az én országom.

Pár hónapra elmennék dolgozni külföldre, de akkor is Mo. lenne a hazám, magyar maradék akkor is.

Neked meg viszlát!

2009. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Én nem, ki is költözök külföldre, egyszerűen nevetséges hogy 2 szakmával és érettségivel nem tudok elhelyezkedni, max. 100-120 ezret adnak nettóban, semmire nem elég.
2009. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogy érted a vadállatot?
2009. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
MO-nak hosszútávon nincs jövője, vagy ha van is az is az életszínvonal minőségének kárára.
2009. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Mennék én a pokolba, ott is szívesebben lennék. Nevezzenek hazaárulónak (nem vagyok az), de itt semmire sem megy az ember, ha megfeszül, akkor sem. Ráadásul utál mindenki mindenkit, ebből is elegem van. Szeretem az országomat, de még jobban szeretném pár 1000 kilóméterről.
2009. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
én biztos nem. akkor se jönnék vissza ha fizetnének. :)
2009. szept. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, az országunk nem vadállat!

Szeretem ezt az országot. Itt születtem, itt szeretnék egyszer meghalni.

Sajnos a vadállatok az országházban vannak, akik nem hozzám hasonlóan gondolkodnak. Mert ha ők is szeretnék, nem tennék ezt vele. Ha el is mennék külföldre, csak a megélhetés miatt tenném, max. 1-2 évre. Ha tényleg vadállatnak gondolod, menj el nyugodtan egy nem vadállat országba lakni. Mindenkinek jobb lesz.

2009. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden rinyálót megkérnék, hogy minél előbb távozzanak, de a .hu-s honlapokra se jöjjenek vissza utána nyavalyogni. Viszlát!
2009. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Mennék én a pokolba, ott is szívesebben lennék. Nevezzenek hazaárulónak (nem vagyok az)"


Tényleg nem hazaáruló vagy, hanem vagy pozőr, vagy beteg.

2009. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!