Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elviselni idegen...

Hogy tudnám elviselni idegen emberek megítéléseit, lenéző stílusát?

Figyelt kérdés
Pl. nem mindenkinek tetszhetek, érzem vagy, akik bunkóbbak, azoktól hallom is a véleményt, vagy szimplán vannak bunkók, akik ezt-azt megszólnak... Múltkor meg voltam egy boltban, ahol elfelejtettem kosarat venni, siettem, ezért a karomba csaptam két üdítőt. Ma bementek, láttam, h. nagyon néznek, és nevetnek a dolgozók, amikor fizettem, odahallatszódott: nah, ö az a sznob vendég, aki inkább öleli, amit vesz, mert ótvaros a kosár. Meg kielemezték, h. azokat is megfogja valaki, tehát hülye vagyok. Ráadásul ma volt nálam kosár. :D Rosszindulatúak az emberek.
2013. febr. 17. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi a fenének figyelsz oda, hogy ODEGENEK mit mondanak? Én nem szoktam velük foglalkozni, ha nekik ez a legnagyobb öröm az életükben, akkor legyen.
2013. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!