Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telt míg új...

Mennyi időbe telt míg új otthonra leltetek egy idegen városban? (Nem magányosan teltek a napjaitok)

Figyelt kérdés
Kettő kisfiúval költöztünk el idegen városba. Senkit nem ismerek, csak az oviban egy anyukát és az óvónéniket. Kettő hónapja élünk itt, nyomasztóak a téli szürke hétköznapok. Munkám még nincs, a háztartást vezetem, takarítok egész nap, a picivel itthon vagyok. Mégis nehéz hogy nincs senki csak este a férjem. Mennyi időbe telt nektek amire kicsit berendezkedtetek? Nagyon zárkózottak az emberek, senki nem szól senkihez, nyomasztó..

2012. nov. 30. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? Nálam is ez van,csak nincs gyerek, több mint fél éve még mindig semmi.
2012. nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sopronban.
2012. nov. 30. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tudod mi is nagyon nagy útat tettünk meg a családommal,több,mint 200 km távolság van a két város között,ahonnan eljöttünk,de most decemberben lesz 1 éve,és nagyon boldogok vagyunk.hidd el menni fog.
2012. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Alapjában boldogok vagyunk mi is, a baj az hogy ilyenkor jön a hideg, nehéz kimozdulni és nagyon egyhangúak a hétköznapok. És nem tagadom a felnőtt társaság hiányzik. Ha lenne munkám más lenne, de csak itthon egész nap idegileg nehéz.
2012. nov. 30. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
egyetem végett kötlöztem albérletbe,hétvégén hazajártam,bíztam benne,hogy megszokom az új környezetet,de nem sikerült,olyan depresszió szerű állapotban voltam,nem tudtam még egy év alatt sem megszokni,ezért inkább ingézom minden nap
2012. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ember függő is hogy ki milyen hamar szokja meg,illetve milyen lehetősége van kimozdulni. Pl munkám nekem sincs, olyankor talán kicsit könnyebb lenne. Akkor sajna messze vagy:(
2012. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi Budapestre költöztünk 5 hónapja. A szembe szomszédon kívül senkit nem ismerünk. Elhelyezkedni még nem tudtam, csak a párom dolgozik. Vezetem a háztartást, nyelvet tanulgatok, de ezeken kívül mást nem tudok csinálni. Hétköznap reggeltől estig egyedül vagyok, sokszor kiakasztó a csend ami körülvesz. Úgyhogy tudom mit érzel!
2012. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan nehéz barátkozni, csak később le nem tudod őket vakarni magadról. Sopron egy nagy falu. Én is éltem már ott, az emberek csak addig jófejek amíg olyan vagy amilyennek látni akarnak. Ha rosszba vagy valamelyikkel, pletykát terjesztenek és a fél város rib***ként fog elkönyvelni aztán lehet költözni tovább. Óvatosan velük :(
2012. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem egy költöző madár vagyok, hanem értelmiségi nő akit soha senki nem tartott ribancnak. Te nem értetted meg a kérdésem úgy érzem.
2012. nov. 30. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!