Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy viseled, ha nyilvánossá...

Hogy viseled, ha nyilvánossá előtt leégsz, mert valami hülyesége mondtál vagy félreértettek? Mindenkivel előfordul ilyesmi? Kinevettek az ott lévők?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva szarul viseltem és agyaltam rajta napokig. Ahogy öregszem, már egyre ritkábban fordul elő, mert megtanultam előbb gondolkodni, aztán megszólalni, de ettől független még máig is vannak váratlan szituk.

Második kérdésedre válaszolva: Szerintem sok mindenkivel előfordul, csak sokan nem vallják be.

Harmadik kérdésedre válaszolva: Nem nevettek ki, ha kinevetnek azzal ne törődj, mert olyan emberek lehetnek, akiknek nem érdemes adnia szavára. Egy intelligens ember nem nevet ki.

Ne érezd magad hülyén, mert ilyen sokszor pont az értelmes, esetleg szórakozott emberekkel fordul elő, mivel nem mindig vannak ott agyban,ahol a többi, de azért próbálnak ott lenni és bele szólni a társalgásba és ez produkálhat félreérthető szituációkat.

Amúgy mi volt a szitu? elmondod?

2013. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem nem nevettek ki anno. Középiskolai irodalmi vetélkedő országos fordulója volt, félreértettem a kérdést (egy szót másféleképpen értelmeztem, mint ahogyan a mondatban gondoltak rá), és hülyeségeket beszéltem. Jobban viseltem, mint számítottam rá... persze én ilyen önmarcangoló típus vagyok... jó 7-8 éve történt, mégis néha-nlha előbukkan (ugyanúgy, mint ahogy más rossz emlékek vagy hibák), akkor rossz érzés... de persze nem ezen rágom magam a nap 24 órájában.
2013. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!