Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha többször is előfordul...

Ha többször is előfordul ilyen akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az itteni Coop (ex-CBA) boltban van egy (cigány) eladó aki már egyszer majdnem 600 forinttal megrövidített mert elütött(?) valamit,de mivel csak 3 ezer volt nálam és úgy számoltam,hogy elégnek kell lennie mondtam,hogy számolja újra és ekkor derült ki a tévedés(?)...ma pedig nem hoztam el a blokkot de 3 dolgot vettem csak, és ahogy összeszámoltam fejben ismét azt vettem észre,hogy árak alapján többet fizettem...mivel utalvánnyal fizettem telefonon számoltam,hogy pontosan kijöjjön,ezen kívül volt nálam apró...az utolsó termék árát már nem számoltam hozzá mert ránézésre kijött,hogy kicsit több lesz mint amennyi utalvány nálam van, azt meg majd kp-val fizetem.

Így is volt,300-al többet fizettem, aztán itthon kerestem a blokkot amit sajnos ott felejtettem.

Persze az is lehet ,hogy elnéztem az árakat, most már nem tudom.

Úgy számoltam,hogy most 200-al fizettem többet.

Legközelebb figyelek,hogy hogy jönnek ki az árak...mivel elég kezdő ez az eladó elsőre betudtam annak,hogy kezdő, másodszor nem tudom bizonyítani, harmadszor ha megint "hibázik" akkor mit javasoltok kinek szóljak?



2012. dec. 11. 20:16
 1/3 A kérdező kommentje:
A többi eladónál egyszer sem tapasztaltam hasonlót.
2012. dec. 11. 20:18
 2/3 anonim ***** válasza:

nahát ez döbbenetes mikor olvastam amit írtál azt hittem én írtam de neem

tök pontosan szóról szóra így jártam én is

ex cba mostmár kóp utalvánnyal fizettem telefonnal összeadtam az árakat és több mint 500 ftal fizettem többet mint amit én számoltam

sajnos még az is egyezik hogy azt a hülye blokkot nem vittem haza


azt hiszem az árak is vacakul vannak kiírva

2012. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én eddig csak 5 forintokkal fizettem többet a kiszámoltaknál, olyankor még kevesebbet is.

Ennél az eladónál eddig 2 hiba volt ami nekem sok.(bár az egyik hiba kétséges)

2012. dec. 11. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!