Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rossz irányt vehet az életem,...

Rossz irányt vehet az életem, ha tehetetlen, buta, furcsa emberekkel barátkozom?

Figyelt kérdés

Mostanában barátnőt keresek és az interneten megismertem egy pár furcsa lányt. Szép testük van, szépek, aranyosak, de kicsit furcsák, naívak, talán még buták is, nem érzem őket eléggé életrevalónak, biztos rossz meg minden, de úgy érzem, hogy ha túl komolyan veszem a barátkozást velük elég rendesen elronthatom az életem.


Vagy ez csak paranoia? Úgyis kialakul majd minden?


2013. febr. 19. 21:19
 1/4 A kérdező kommentje:

Úgy értem bármit csinálok, mondok, teszek, nem kerülnek el. Szóval viszonylag kényelmes velük haverkodni.


Cserébe a normálisak lehet, hogy egy idő után kerülni fognak.

2013. febr. 19. 21:24
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy is mondjam, tipikusan az, hogy az agyam helyett a farkam irányít.
2013. febr. 19. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismered a mesét: aki a farka után megy, elveszti a fejét.

De a megérzéseid nagyon is reálisak.

2013. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem haverkodnék velük a helyedben. Megértem, hogy kényelmes dolog olyanokkal lógni, akik az égvilágon bármiben benne vannak, és akiket nem tudsz semmivel kiakasztani. De a megérzésed helyes, ennek könnyen rossz vége lehet.
2013. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!