Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen osztálytársakkal mit...

Ilyen osztálytársakkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Szóval a mostani osztályom, akárhogy is nézzük b*zik gyülekezete (elnézést a trágár kifejezésekért).Néha jófejek velem néha elárulnak, kötekednek stb.Na de nem is az a bajom végülis tinik vagyunk, hozzá tartozik ez is.De amit csinálnak az őrület.

Megyek az utcán jönnek utánam ketten.Épp ottvan két kutya akik "hancúroznak" egymással.Az egyik hülyegyerek kigombolta a nadrágját és kivette a f*szát(ismét bocsánat) a nyílt utcán és neki szaladt úgy a kutyáknak.

Aztán.Megyek az utcán és látom ahogy szabályosan rányomulnak a fiúkra.

Suliban nyomulnak egymásra wc-re együtt mennek,fényképezkednek egymással, ölelgetik egymást,engem is állandóan meg akarnak ölelni,puszilni stb. stb.A tanároknak is jelzem ezt de mintha nem is hallanának.Aztán csodálkoznak hogy folyton az igazgatói előtt ülök verekedésért.Nomeg a leb*szásokat is én kapom.Dehát könyörgöm mit csináljak ha nem értenek a szóból?Nyomuljak énis félpucéron vagy pusziljam őket vagy mi a tököm?

Áthelyezés nem lehetséges illetve megfogadtam magamba hogy utolsó félévem ebbe a suliba és már kibírom.De néha még úgy érzem hogy megtörnek ebben az ígéretben.

Szóval mit lehetne tenni?Fárasztó mindig verekedni.



2013. febr. 7. 17:46
 1/7 MacsekCicus válasza:
Hányadikos vagy?
2013. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
komolyan és nyugodtan beszéld meg velük, hogy te nem kérsz az ő ferde hajlamaikból. én is így tettem amikor elegem lett az osztálytársaim divatbuzulásából, azóta nem basztatnak.
2013. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nyolcadikos vagyok.

Próbáltam megbeszélni de ezek alkalmi süketek.Még amikor idegesen rájuk ordítottam puszival akartak nyugtatni.Elrohantam inkább.

2013. febr. 8. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:

tökéletesen rájuk illik a b*zik gyülekezete kifejezés!

Nos, ezt kezeld úgy, hogy nem is foglalkozol velük:

ha megint megakarnak puszilni, akkor tedd a kezed a pofája elé, és lökd arébb a pofáját, aztán menny elonnan.

Ne menj a közelükbe ( lehet fertőzőek)!

Ha a csajok viszont tényleg ilyen r*bancosak, akkor d*gd meg őket! ;)

Keress az évfolyamtársaid közül barátokat magadnak, inkább.....

De ha megint meg akarod verni őket, akkor előbb indítsd el a következő számot, és közben üsd a ny*m*rék pofájukat:

The foreskins- murder train

Jó gyepálást! ;)

2013. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Zene nélkül is megy.De tényleg fárasztó ezt naponta eljátszani.Még szerencse hogy a buszon és a faluban vannak normális emberek.

Ma meg még durvább volt.Kivette az egyik gyerek a másiknak és ......

Mindegy szerintem mindenki kitalálja magától is.Csak a tanár rajtakapta őket.

2013. febr. 12. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:

de zenére valahogyan jobban élvezed, főleg erre :D

úristen.....-.- és mit kaptak érte?

Különben már bírd ki, csak 3 hónap van vissza, asszem, addig meg ne menj a közelükbe

2013. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kaptak érte asszem egy igazgatóit.Még talán 3húzásuk van.Ha valami nem okés akkor repülnek a suliból.Kicsit keményítettek de nem elég :D
2013. febr. 14. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!