Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyik barátnőm azért nem jön...

Egyik barátnőm azért nem jön át hozzám, mert "veszélyes a környék", mit gondolnátok a helyemben? 23L

Figyelt kérdés

Általában úgy találkozunk, hogy kimegyek én is valameddig, ő is, és "középen" találkozunk, általában metró közelben, ez eddig érthető is. De van, hogy olyan jó lenne azért leülni, főleg így télen, jobb valakinél összegyűlni, mint egy fémszéken egy plázában ülni... Na fel is szoktunk menni hozzá, de ő sose jön hozzám, mert "Biztos, hogy jó ötlet az"?

Megmondom őszintén, először úgy ledöbbentem, hogy reagálni se tudtam semmit, de második alkalommal meg már ciki lett volna magyarázkodni, hogy mégis mi a ...jó ég más két kerület között, amikben ugyanúgy emberek laknak, köztük én is... A döbbenet után kezdett rosszul esni. Nem kéne így érezzek? Vagy valami másért nem jön? Nem igazán értem, és ilyet még soha nem hallottam.

Ja, Budapesten lakom, ő is.



2012. nov. 28. 23:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Takarítani szoktál? Családodban olyan aki neki ellenszenves?
2012. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
50%
Nekem egy ismerősöm ugyan ezt csinálta. Nem volt halandó átjönni arra az oldalra,ahol én lakom a sajátjáról-egy 150 m hosszú aluljáróról beszélünk-,mondván,hogy biztos felismerik és zaklatni kezdik.. (mert egy ordas r*banc volt,de 5 év távlatából nincs az az ember,aki ilyenekkel kezdene el foglalkozni)
2012. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Budapest és Budapest közt is van különbség.


Nem sértődnék meg. Ha fél, hát fél, nem tudsz mit csinálni.

2012. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

mondjuk a 8ban a rosszabb részen én sem nagyon grasszálnék sötétben, ugyanez igaz a 9-re, 10re. persze minden kerületben vannak jobb és rosszabb részek.


lehet, h érte valami inzultus mostanában, és ezért fosik. ne erőltesd, ha bátor vagy, akkor menj át hozzá te, feltéve hogy szívesen lát, és nem zavartok senkit.

2012. nov. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Én is Bp-n lakom, nappal nincs is gond, de késő este én sem mindenhol sétálgatnék nyugodtan...


Melyik részen laksz?

2012. nov. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
18%

Az én barátnőmet fényes nappal rabolták ki egy buszvégállomáson. Senki sem segített.

Te vagy az érzéketlen, ha nem fogod fel, hogy vannak veszélyes környékek. A szülők tisztában vannak ezzel, ezért nem engedik a gyerekeket egyedül az iskolába. Ha Te szereted a barátnődet, menj elé és kísérd is haza.

2012. nov. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Igen, rosszul is éreztem egy kicsit magam, amikor először úgy meglepődtem... Fura lehetett az arcom tuti:D

Biztos megvannak az okai, ezt nyilván nem gondoltam végig... És megértem ha így van. Csak aztán arra gondoltam, hogy biztos lusta, és csak jó, ha találkozunk, de annyira azért nem, hogy ő utazgasson... Meg ha én itt lakom, neki mitől lenne több baja, mint nekem?

Na mindegy, fura az egész. 18-ban lakom amúgy.

2012. nov. 28. 23:48
 8/28 A kérdező kommentje:
Ja és szoktam takarítani:))
2012. nov. 28. 23:49
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

Hát este érthető, de azért nappal simán lehetne találkozni.

Én a 8.-ban lakom és senki nem bántott még soha a 6 év alatt, mióta itt élek, pedig lány vagyok és sok roma él a környéken.

2012. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Hat a helyedben nekem is rosszul esne. Probald megtudni tőle, miért go dolja, hogy ahol te laksz az rossz környék? (van aki a sotettol fel, van aki kutyaktol, emberektol vagy barmi ismeretlentol) Es igen az is lehet, hogy csak kenyelmes vagy hogy szimplan nem erzi jol magat sehol mashol csak.otthon vagy a semleges helyeken pl. plaza. De ezt csak o tudja megmondani;-). Gondolom egykoruak vagytok...a baratsagban fontos az oszinteseg es a kolcsonosseg, de eroltetni se lehe mindent.
2012. nov. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!