Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 1974-es születésűek mennyire...

1974-es születésűek mennyire érzitek magatokat fiatalnak, energikusnak?

Figyelt kérdés
Vagy éppen ellenkezőleg,már úgy érzitek eljárt az idő felettetek és lemaradtatok dolgokról? Kinek pont jó ez az életkor? Mennyire vagytok komolyak vagy épp lazák és vidámak? Akiknek családjuk van,hogy nevelik a gyerekeiket szigorúbban vagy engedékenyen? Jut -e idő szórakozásra munka mellett,vagy hol töltitek a szabad időtök? Ilyen összetett válaszokat legyetek szívesek írni és a nemeteket.Köszönöm.
2013. febr. 21. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem 74-es vagyok, hanem 72-es, de mivel egy korosztály, válaszolok ha nem gond. :-)


Most érzem, hogy igazán egyenesbe jöttem, van két gyerek, kiléptem egy rossz házasságból ami kiszívta az energiám, otthagytuk a régi életünket és külföldre jöttünk. A gyerekek már nagyobbak, a földhözverem magam hisztin rég túljutottunk, élvezem velük az együttléteket. Végre érzem, hogy nem a napi túlélés a cél, hanem az, hogy amellett hogy tesszük a dolgunkat élvezzük is az életet. Hamarosan úgyis kirepülnek a gyerekek, aztán élik az életüket, úgyhogy arra koncentrálok, hogy a lehető legtöbbet megtanítsam nekik, ami ehhez fontos.

2013. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Persze e-körüli korosztály válasza érdekelne.-Bőven beleférsz:)
2013. febr. 22. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!