Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek miért vagyok...

Szerintetek miért vagyok hulla fáradt 21 hetesen? Nem ilyenkor kéne energikusnak lennem?

Figyelt kérdés

Eddig egész jól voltam, de kb egy hete hiába alszom ki magam, nappal is fáradt vagyok. Mi lehet az oka? Lehet, hogy a baba már nagy és elveszi tőlem a vitamint/tápanyagot? meg gondolom ez a téli időszak sem épp a legjobb ehhez.


Ti is ilyen nyomottak vagytok?


2010. nov. 12. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen bizony. Egy kis gyaloglás után is úgy szuszogok mint aki futott és olyan erőtlennek érzem magam pár napja. Én is sokat fekszem és pihenek.
2010. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én is hulla fáradt voltam.

nem tudom, ki az energikus ilyenkor, olyan kismamával még nem találkoztam :)

2010. nov. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 krisztina27 ***** válasza:
Eddig én is jól voltam, ma töltöm a 20. hetet, de már napok óta egy kis főzés, teregetés, porszívózás, és már hulla is vagyok alig várom, hogy leülhessek.
2010. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok. Tegnap kitakarítottam a fürdőt, de utána már nem maradt erőm a porszívózásra. Le kellett pihennem. Én is borzasztóan fáradékony vagyok, ráadásul mostanában rosszul is alszom, mert a babuci nyom éjszaka. Próbálj meg minél többet pihenni, apránként csináld a házimunkát is.
2010. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én pörgök fáradhatatlanul... Pár napja erős frontok vannak, nyilván sokakra kihat valamilyen formában.
2010. nov. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: 23 hetes km
2010. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok. Első 4 hónapot végig hánytam, azért voltam rosszul. Azután volt pár hét felüdülés, viszont kb. a 21-22. héttől annyira fáradékony vagyok, h sztem ez nem is normális. Úgy van, ahogy írjátok, h minden kisebb mozgás után le kell feküdnöm, majd kiugrik a szivem, meg szuszogok. Úgy, h szegem az Elevitet. Bár nálam kiderült, h vérszegény vagyok, és az okoz ilyet.

A körülöttem lévő kismamák még javában dolgoznak, jönnek-mennek, sportolnak, én meg örülök, ha a házimunkát meg tudom csinálni.

2010. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én később lettem csak energikus. Kb. a 28. héttől, és szinte a terhesség végéig. Szerintem te is leszel még energikus egyszer. :)
2010. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én 20 hetes kismami vagyok és az első 3 hónapban sokat hánytam. Ez már megszűnt, csak öklendezem néha :-) Nekem van egy 20 hónapos kislányom és olyan lelkiismeret furdalásom van, mert nincs erőm semmihez,nem sokat sétálok vele,nem tudok úgy játszani vele, ahogyan én szeretném, mert olyan fáradt, nyomott vagyok egész nap. A házimunkánál nekem is pihennem kell, mert olyan gyorsan kifulladok. Bízom benne, hogy lesz ez még jobb is :-) te is bízz ebben!

Üdv:A.

2011. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

azóta már jobban vagyok. úgy tűnik átmeneti időszak volt. most a mozgás esik nehezemre,de a közérzetem teljesen jó. ha minden igaz, még pár hét és érkezik a kisfiam :)


remélem te is hamarosan újult erőre kapsz. és addig pedig pihenj, ha úgy érzed, az a legjobb a babának is.

2011. márc. 7. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!