Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 84-es születésüek! Mi kaptunk...

84-es születésüek! Mi kaptunk hepatitis-b elleni védöoltást? Es a 79-es születésüek? Válaszokat köszönöm!

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
szia,én 80-as vagyok,de nem tudok róla hogy kaptam volna! De hétfőn ugyis lesz az egyetemen közegtan óránk,megkérdem a tanárt,ok? Ő tudja.
2010. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az nagyon kedves lenne töled!!

Azt tudom, hogy 99-töl volt kötelezö minden 14 évesnek beadni, de én 99-ben már 15 voltam, igy nem valoszinü, hogy megkaptuk. Ja és ha kapott az ember akkor az egész életére védettséget nyújt? Hálásan köszönöm a választ!!!

2010. okt. 23. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Hali az egyik haverom tesója 84-es és a te kedvedért megkérdeztettem a haverommal tőle és azt mondta, hogy nem viszont aki most nyolcadikos az fog kapni és vállbahogy teljes védettséget nyújt e azt passz nem tudomremélem kielégítő volt a válaszom tisztelettel Ált sulis.
2010. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De miért kérded te nem vagy 14-éves akkor meg miért utólag nem hiszem hogy beadják?
2010. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem érdekelt, de most az ismeröskörömben valoszinü valaki hepatitises lett, es mivel egyesek szerint nyál utján is terjedhet, nem csak nemi uton, ezért jo lenne tudni, hogy védett vagyok-e, ha nem akkor beadatom magamnak utolag!!!
2010. okt. 24. 15:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat!!
2010. okt. 24. 15:36
 7/7 anonim válasza:
Én 84-es vagyok és kaptam. Középiskola 9.-be. Nem tudom már hogy melyik ellen, de talán az "A". Én 99.-ben kezdtem a középsulit, de egy évet késtem lehet hogy ezért.
2010. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!