Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt a legkellemetlenebb...

Mi volt a legkellemetlenebb dolog, ami a tömegközlekedésen ért?

Figyelt kérdés
Bármire kíváncsi vagyok, tehát adott esetben valaki random elkezdett veled veszekedni, hogy álljál fel a helyről, vagy valami volt az ellenőrrel és nem fogadta el a jegyed, tisztálkodást nem ismerő réteg szállt fel, ami miatt Te majdnem megfulladtál stb.
2013. febr. 21. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Leült mellém 3 cigány, majd részletezték, hogy hogyan nyalnának ki. Csak hát rossz emberrel kezdtek ki :D Mondtam, hogy befoghatják, csak a szájuk volt nagy...
2013. febr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Este,utolsó buszon,leghatul ultem. és felszállt egy fickó, úgy hogy a fél farka kint volt. és leult mellém..
2013. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer ellopták a pénztárcámat. Csak jóval később vettem észre, amikor már rég odaértem, ahová mentem. Nem is került elő.

Egy csaj tőlem kb. 2 széknyire odahányt.

2013. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Rossz kedvem volt, felszálltam a villamosra, fent ült két srác, az egyik a kabátja alatt lévő zacskóból szívta a ragasztót. Mindenki menekült előre a bűz elől, nekem meg az idegtől beborult az agyam, és azt hittem ott verem szét a fején az esernyőt, ha egyet szólt volna tényleg nekimegyek. Kicsi nő vagyok, de mint a vadállat amelyik támadni készül olyan pózba vágtam magam, az összecsukott esernyőmet gumibotként tartottam, és az ujjam a vészcsengőre helyeztem. A srác pont szívott volna, de amint látta, hogy csengetni készül ez az eszement, visszadugta a kabátja alá és néztük egymást. Elvettem az ujjam a csengőről, kapaszkodtam és néztem őket. Aztán a srác egyre nehezebben bírta, emelte volna a zacsit, én meg tettem az ujjam a csengőre, ő meg visszadugta a kabátja alá a zacskót. Két megállót játszottunk így, aztán nem bírta tovább és leszálltak inkább.


Igazából ami engem felbosszantott az az, hogy én, egy kis gyenge nő lezavartam két nálam nagyobb embert a villamosról a határozott fellépésemmel, de mindenki más - férfiak is - mentek előre inkább vagy átszálltak a másik kocsiba, minthogy ketten-hárman ilyenkor összeállnának és lezsuppantanák azt, aki nem tud megfelelően viselkedni. És ezek csak néztek mint valami színházi előadást...

2013. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

egy oreg no rault a taskamra (mikor a fel busz ures volt) es meg o volt felhaborodva mikor kirancigaltam alola. aztan par megalloval arebb felszallt egy masik oreg no lila hajjal. termeszetesen a busz meg igy is felig ures volt. odajott hozzam mikor zenet hallgattam elkezdett velem uvoltozni meg rancigalni, hogy szabad ez a hely?? (ahol a taskam volt) mondtam neki, hogy nem. aztan ordit tovabb hogy DE MIIIIIIEEEEEERT NEM? aztan vegulis elhuztam onnan, mar az egesz busz engem nezett. aztan meg orditozott utanam, hogy nyugodtan uljek melle, nem zavar xd


volt mikor egy 17:50kor indulo buszra akartam felszallni 17:45-kor erre a busz sofor neki allt velem orditozni, hogy miert ilyen keson akarok felszallni...wtf? pedig utanam meg felakartak szallni. aztan vegulis en is flegma lettem vele, hogy mi a faszert kell orditozni? azt mondta midnjart jon elkell valamit inteznie... megjelenik 17:55kor aztan meg tovabb b*szogatott mindennel. megszokasbol kertem egy diakot (de tok egyertelmu, hogy diak voltam akkor, csak 15 voltam) persze a diak nem votl nalam, de sosem sirnak erte a buszsoforok. akkor is neki allt pattogni, hogy majd en fizetem a buntetest, nem o, satobbi.. aztan amikor fizettem csak otezres volt nalam...... azt a karomkodast.


aztan vegulis elindult a busz (30 km A-bol B-be) es leult mellem valami idiota csoves foszer, aki 50 korul volt es budos volt es az egesz busz utat vegig rohogte, mintha belett volna tepve. eletem legjobb busz uta volt.


meg volt mikor leult mellem egy fazon, kb 25 volt enmeg akkor kb 17 voltam. semmi ellenszenvem nem volt fele, rendesnek tunt. aztan az ut felen elkezdte simogatni a combomat en meg neztem ra hulyen, hogy ember mit akarsz??? az meg csak hulyen vigyorgott. aztan kb ot perc mulva raneztem es latom, hogy a farkat simogatja... akkor ultam el. az meg csak huylen rohogott rajtam, meg azon milyen fejet vagok.


meg volt mikor utaztam egy csaj mellett, aki kozben elaludt es valahogy "ram aludt".. bar az inkabb vicces volt, csak neki volt ciki, hogy leszallaskor a nyakambol szedtem ki :)

2013. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Általánosságban nekem nem sok bajom szokott lenni a MÁV-val, bármily meglepő. Azonban ma reggel szerintem nem látta a mozdonyvezető, hogy szállnék fel a vonatra, mert rám csukta az automata ajtót, legalább 2x, mire kiszabadultam, és fel tudtam vánszorogni. Nem lett semmi bajom, inkább vicces volt:DDD
2013. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos kellemetlenségek: büdös csövesek, büdös cigány hordák.
2013. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy random fószer megkérdezte tőlem, mekkorát élveznék egy néger f*sztól... Én meg visszakérdeztem, amire sokkot kapott.
2013. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Velem, ami történt az utólag elég vicces, de akkor kifejezetten undorító volt :D

Budapesten voltam akkor, egyébként pécsi vagyok. 4-es, 6-os villamoson álltam, nem volt hely, elég sokan voltak, de azért tömve nem volt. Beálltam egy szék mellé, ott ült egy hölgy. Mögém beállt egy fószer, de pont úgy beleállt a sarkamba, holott állóhely az volt bőven, tehát arrébb tudott volna menni. Egyszer csak érzem, hogy beindult valamiféle mozdulat mögöttem. Nem hazudok, a fazon IMITÁLTA, hogy engem épp hátulról - hogy is fejezzem ki magam - a magáévá tesz. Próbáltam arrébb menni, de egyszerűen nem tudtam, mert jobb oldalról épp úgy kapaszkodott, hogy a karja elállta az utat, baloldalt meg ott állt valaki, arra sem tudtam menni. Úgyhogy egyre inkább így az ülő nő felé közelítettem, míg nem már majdnem az ölébe ültem, de egy pillantással jelezte, hogy látja mi van, ne aggódjak. Életem leggázabb 5 perce volt. A fazon végre elhúzta a csíkot, akkor elnézést kértem a hölgytől, hogy belemásztam a nyakába, de akkor ő is mondta, hogy látta mi történt szóval megérti :) szóval ez így utólag vicces, én is nevetek rajta, de azért elképzelhetitek milyen volt átélni....

2013. febr. 21. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!