Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem unjátok még ezeket az...

Nem unjátok még ezeket az index-es híreket? Ezekért vajon fizet nekik valaki?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 9. 10:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Nos ő meséli mi folyik"


És ennek országos a jelentősége? Halvány fogalmad sincs a logikáról, bocs.


Sztorim nekem is van vagy ezer. De nem tévesztem össze a sztorizást a tudománnyal.

2009. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Te nagyon hülye és vak vagy de tényleg.


1. "hogy veszed a bátorságot ahhoz, hogy azt állítsd, hogy a te tapasztalatod valós, az enyém meg nem az?"

mivel te ahogy TE MONDTAD, vagy a statisztikának viszel vagy a más tapasztalatának, ezért ebből az jön le, hogy neked NINCS tapasztalatod. ennyi.


2. Nem sztorizás, itt nem kitalációkról volt szó hanem arról ami valóban történik. Az már más, hogy te ezt sem "HISZED" el.


El vagy szállva nagyon, mintha nem is itt élnél.

Leírtad a véleményedet, tőled ennyi elég is volt bőven.

2009. szept. 9. 12:10
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

"1. "hogy veszed a bátorságot ahhoz, hogy azt állítsd, hogy a te tapasztalatod valós, az enyém meg nem az?"

mivel te ahogy TE MONDTAD, vagy a statisztikának viszel vagy a más tapasztalatának, ezért ebből az jön le, hogy neked NINCS tapasztalatod. ennyi."


Én a statisztikáknak hiszek. Engem egyébként tényleg nem ért cigány támadás még soha. Ha úgy "gondolkodnék" mint te, ebből azt a "következtetést" vonnám le, hogy nincs is cigányprobléma.


Persze nem így gondolkodom, mert a statisztikákból látom, hogy van. De ha én neked az egyéni élményeim alapján elmondanám, hogy márpedig nincs semmi baj a cigányokkal, akkor erre azon kezdenél hisztizni, hogy biztos nem itt élek, meg az én tapasztalatom nem tapasztalat, mert csak a tiéd az. Akkora zűr van a fejedben, hogy előbb ott kellene rendet tenned, az országban való rendeteremtéssel kár foglalkoznod.


"2. Nem sztorizás, itt nem kitalációkról volt szó hanem arról ami valóban történik. Az már más, hogy te ezt sem "HISZED" el. "


Az anekdota és a statisztika közti különbség az, amit továbbra sem vagy képes felfogni. De hát nem lehet mindenkiből kutató. Árufeltöltőkre is szüksége van az országnak.


"El vagy szállva nagyon, mintha nem is itt élnél."


Itt élek. Megjósoltam, hogy azt fogod állítani, hogy nem itt élek. Pedig itt élek. Van viszont egy olyan érzésem, hogy te csak féllábbal állsz a mai magyar valóságban. Ugyanis félig a média által kreált virtuális világban élsz. Így jártál.

2009. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%
Na, pont ezért nem olvasok index-et. 100-as IQ fölött csak hergeli magát az ember vele, annyira butaság.
2009. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nekem meg az a tapasztalatom, hogy a múltkor 5 Forinttal kevesebbet akartak visszaadni a pénztárnál. ebből az alábbi következéseket vontam le:


1.

nem tudnak a magyar pénztárosok számolni.


2.

minden magyar pénztáros át akar vágni.


ebből következik, hogy az összes magyar pénztárost le kellene csukni.

2009. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

igen ez igaz is lenne..


Nade ne mondd nekem, hogy elvétve található olyan cigány aki beléd kötne, kirabolna, megverne, kést rántana, lopna, megkéselne, stb.


Mert ha 1-2 ilyen eset lenne, akkor azt mondom oké, de nem 1-2 van.


Amúgy én nem értem az embereket tényleg. Keress rá jutubbon a cigány meg cigánybűnözés szóra. Lesz egy halom riport meg videófelvétel. És itt most nem is maga a riport a lényeg, hogy mit mondanak, hanem, hogy mit vesznek fel. Nézd meg a videóban szereplő cigányokat, a viselkedésüket, hozzáállásukat a témához.


amikor a cigány srácok röhögve mondják, hogy "hát, igen veszélyes környék ez" (miattuk), meg a kamerába parádéznak, simán megmondják, hogy lopnak-csalnak meg minden. (egyik videóban megkérdezték a cigányasszonyt, hogy tleg loptak a szomszédtól krumplit? mire az többször is elmondta, hogy ők az életben nem loptak még senkitől. Pár dologgal szembesítették meg kérdezték, azt akkor meg, hogy "Jaaaaah, hogy azt a kis krumplit?? azt visszaadták" meg hasonlók. Azt se hiszem el ha kérdeznek.


Ott van a Blaha Lujzás kis p.cs is aki leszúrt egy srácot az mp3-ért. Megmondta az is, hogy meglop kirabol, stb. Kimentek hozzájuk a riporterek Romániába, és ott a kamerát lesz.rva is nekik estek szinte, hogy elvegyék a pénzüket.

az a baj, hogy nagyon sok cigány egy 10éves gyerek szintjén van. Én elismerem, hogy az állam is k.baszott hibás, hogy idáig hagyta fajulni, hogy ennyi iskolázatlan állatként működő ember van, de legalább akkor ne lenne tabutéma.

És igen, vannak normális cigányok is, ezt is aláírom, és megjegyzem, hogy egy normális cigány nem akar cigány lenni, mert érti és látja, mi megy az etnikuma soraiban.



-------

Azok akik védik őket, a legtöbbször csak p.fáznak, hogy rásszista így meg úgy, szegény cigányok így meg úgy, meg ne általánosítsunk, vannak magyarban is ilyenek olyanok(ez is igaz, de a magyar nem olyan aljas, hogy falkában támadjon mint a cigány, ez csak rájuk jellemző itthon, asszem külföldön braziliában van még ilyen)

de azt még egyikük sem mondta, hogy akkor szerintük mi van a cigányokkal, mit csinálnak ők?

Valaki írja le nekem, hogy akiket én bűnözőnek mondok azok valójában micsodák, mit tesznek, véleményezze őkek, kíváncsi vagyok mit mondok szerintetek rosszul.

2009. szept. 9. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!