Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtudni róla hogy...

Hogy lehet megtudni róla hogy valós személy e?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt társkeresőn. Pár levélváltás után kérdeztem h van e facebookja mer ott is tudnánk beszélgetni.

Azt mondta hogy nincs mert nem szereti ezeket. Skype-ja viszont van szóval ott beszélgetünk. Ki van írva a teljes neve, nem a saját képe van kint, láttam hogy van 20 partner tehát gondolom nem rögtön csinált egy kamu skypeot 20 partnerrel.

Küldött magáról még képeket ami vmi esküvőn készült, többen vannak rajta meg egyet amikor parkban ül.

Beírtam a google-ba a nevét. Megtaláltam az iskoláját és az osztályképét, tehát valós személy csak azt nem tudom hogy ő ül e a gép mögött.(lehet hogy paranoiás vagyok)

Fogunk találkozni ezt megbeszéltük, de addig nem akar velem beszélni mikrofonon keresztül se.


2013. febr. 22. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Megnézed messziről, hogy tényleg ő vár ott, ahol megbeszéltétek.
2013. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!