Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Át szeretnék menni másik...

Át szeretnék menni másik iskolába, de az anyukám nem engedi. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A jelenlegi iskolámban nagyon rosszul érzem magam. Utálnak a tanárok, utálnak az osztálytársaim. Próbáltam kedves lenni, volt amikor visszaszóltam ha piszkáltak volt olyan hogy nem szólaltam meg, de még akkor is piszkáltak! Az egyel fölöttem lévő osztályból páran azzal fenyegettek hogy megvernek az utcán meg ilyenek... Vissza szeretnék menni a régi iskolába,mert ott vannak a legjobb barátaim, de anyukám ezt ellenezi. Mit tegyek?
2013. febr. 22. 18:35
 1/2 anonim válasza:
Beszéld meg vele, hogy tényleg nem jó és vegye figyelembe azt, hogy ez mennyire fogja befolyásolni a jövőbeli személyiségedet. Ha jó környezetben nősz fel, esélyesebb, hogy sokkal jobb ember lesz belőled. Fontosak a jó emberi kapcsolatok. Kihatással van mindenre.
2013. febr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, hogy a jelenlegi iskolámban nem érzem jól magam, mindennap piszkálnak, de anyukám nem irat át! Mert az osztályfőnököm anyukámnak mindig jópofizik és ezért azt hiszi hogy nekem ott jó...De mivel gyerek vagyok nem nagyon hisz nekem.
2013. febr. 23. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!