Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm átakar...

A legjobb barátnőm átakar menni egy másik iskolába! Hogyan marasztaljam?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek van egy ellensége, akivel már régóta nagyon rossz kapcsolatban vannak... Most kiderült, hogy ez a bizonyos ellensége titokban az anyukájával mindenkit ellene fordít! Mondja a gyerekeknek, hogy nehogy hozzá merjenek szólni Rékához! -.- A barátnőm amikor megtudta nagyon kiakadt, és elhatározta, hogy jövőre másik iskolába fog járni egy másik suliba.. :/ Én mondtam neki, hogy aki tényleg szereti azt nem tudják ellenefordítani! Én már rengetek dumával próbálkoztam... Csak attól félek, ha elmegy már új legjobb barátnője lesz és velem már nem foglalkozik :'(. De ha annyira szeretne nem hanyna itt? Mit csináljak? Hogyan vegyem rá, hogy maradjon? Köszönöm előre is! :)
2012. jún. 11. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Suli után fogjátok közre az ellenségét és lépjetek az arcába, más módja sajna nincs.

25/F

2012. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is próbáld meg megbeszélni a barátnőddel, hogy ne foglalkozzon az ellenségével, mert az egy hülye, neveletlen, paraszt. Erősnek kellene lennie, hiszen felnőtt ember, nem? Igaz, nem írtad le az életkorotokat, de úgy gondolom, hogy ebben a korban az ember felnőttesen is gondolkozhat, viselkedhet. Ha az a lány gonoszkodik a barátnőddel, akkor ő gyerekes. El van kényeztetve (mert az anyja is benne van), azt hiszi, neki mindent szabad.
2012. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Egyébként 12 évesek vagyunk...
2012. jún. 11. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
és két 12 éves nem tud megverni egy harmadikat?
2012. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de :D amúgy csak azért írtam le mert a 2. válaszoló nem tudta az életkoromat... Amúgy nem ismeritek a csajt. Hiába mond neki bárki bármit ő csak folytatja a kavarást :/
2012. jún. 11. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Most nem viccelek teljesen komolyan beszélek. Legközelebb amikor beszól csapd arcon. De úgy isten igazából egy tenyeres parasztlengővel. Vagy a barátnőd tegye meg, mindenesetre mindketten legyetek jelen. Ha elborul az agya akkor szálljon be a másodikotok és lincseljétek meg.
2012. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés :D ezt fogjuk tenni ;) és köszi..
2012. jún. 14. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!