Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Segítség nyújtás az utcán?

Segítség nyújtás az utcán?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy valaki az utcán egyszer csak összeesik valami miatt. Rondasága miatt hívnátok e mentőt vagy segítenétek e rajta vagy nem? Fiatalok és idősebb korosztály válaszait is várom.

2013. febr. 22. 19:22
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Nem igazán értem, hogy mindehhez hogyan kapcsolódik az illető rondasága.
2013. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Azt hittem, hogy segítséget akarsz kérni ahhoz, hogy hogy kell nyújtani az utcán.
2013. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Tegyük fel ronda az illető, ronda a kinézete elcseszett a feje stb. Gondolja az illető hogy inkább hívjon más mentőt én úgy se érek rá.
2013. febr. 22. 19:30
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
A rondasága miatt sürgősen hívnék hozzá egy plasztikai sebészt.
2013. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Ebben az esetben az illető egy s...fej.
2013. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én biztosan segítenék, de az utcán hogyan reagálnátok rá?
2013. febr. 22. 19:32
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy..elég bizarr kérdés. Az élet az élet..tök mind1 hogy Casanova vagy Quasimodo.
2013. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Őszinte válaszokat várok.
2013. febr. 22. 19:34
 9/23 anonim ***** válasza:
14%
-.- mindenki az fogja válaszolni hogy segítene neki. én belerúgnék még párat a csúfságba
2013. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Most nem tök mindegy, basszus, hogy néz ki??

Ha nem tűnik részeg csövesnek, akkor természetesen hívnék mentőt.Ha a szemem láttára esne össze valaki, akkor is hívnék mentőt, akár milyen randa is, sőt, ha csak nem túl risztó a külseje(úgy értem, félelemkeltő), akkor még segítenék is neki, próbálnám magához téríteni.

Ha csövest látok padon, vagy úton , züllötten feküdni, ahhoz nem hívok, bár őszintén szólva azt is sajnálom és féltem valamilyen szinten, de egyrészt tartok tőle, másrészt arra gondolok, csak épp ott volt kedve elaludni, vagy szimplán részeg,és talán feleslegesen zargatnám vele a mentősöket.

2013. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!