Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem szeretjük, mi...

Miért nem szeretjük, mi magyarok az ázsiaiakat?

Figyelt kérdés
Koreai, kínai

2013. febr. 22. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Magad nevébe beszélj, nekem nincs semmi kivetnivalóm ellenük.
2013. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
69%

Mért kéne szeretnünk őket?


A kérdésed olyan, mint az hogy mért nem járunk mindannyian kék ingben. Hol van az előírva, hogy nekünk kék ingben kell járnunk?

2013. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Nekem annyira nincs bajom velük. Nem úgy, mint a "finnekkel".
2013. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom velük. Általánosságban elmondható, hogy szorgalmasak, dolgosak.
2013. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

"Ne pofázz te rühess magyarelllenes korcs mert..."


Válaszod ezen részét megőrizzük idézetként az utókornak, mert amúgy kimoderálják. Amúgy irodalomórán iróniáról volt-e már szó Pistike? Mondjuk ezzel csak az a baj, hogy amit én az elején iróniának szántam, azt a te személyed bizonyítja...

2013. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Nem szeretjük az ázsiaiakat?

Egy hónapja sincs, hogy beszéltem egy koreaival és nem arról folyt a diskurzus, hogy én mennyire utálom őt. Kínaival még nem volt dolgom, már azt leszámítva, hogy láttam párat a belvárosban, de valahogy velük szemben sem volt ellenérzésem. Talán bennem van a hiba.

2013. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Nekem úgy összességében nincs bajom velük. 1-1 persze volt akit nem szerettem, pl. egy kínai srác eléggé nyomult rám úgy, hogy barátom volt és alig bírtam lerázni, meg egy rövid ideig dolgoztam kínai étteremben és a főnök elvárása elég durva volt, mondjuk a kis kínai szakácsgyereknek is leüvöltötte a haját.

Hülye főnök (mondjuk a kínaiakra más munkamorál jellemző) és nyomulós a magyarok közt is van, meg ezek nem olyan jellegűek, ami miatt mondjuk a cigányokat nem szeretem, hogy hetente jönnek lopni, megverik a gyerekeket, éjszaka kint óbégatnak. Az ázsiaiak nem csinálnak ilyet. Azok rendes dolgozó emberek.

2013. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Vadkan01 ***** válasza:
52%
Miért ne szeretnénk őket, mondhatni tesók vagyunk.
2013. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem kimondottan zavarnak. Talán még késelgetni sem szoktak.
2013. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom velük, a zenéjüket és a filmjeiket pedig egyenesen imádom! :D
2013. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!