Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szeretjük Orbán Viktort?...

Miért szeretjük Orbán Viktort? Nyilván van pozitív oldala is. Feltették miért nem szeretjük, most itt van az ellenkezője

Figyelt kérdés
Mindkét oldalnak meg kell adni a lehetőséget, hogy oda vissza lássuk, hogyan vélekednek az emberek ugyan azon személyről
2011. okt. 12. 07:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Rendben emberek, nem kell tolongani...
2011. okt. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
Ki lenne jó helyette? Mesterházi? Vona? Vagy Siffer?
2011. okt. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

Rendben emberek, nem kell tolongani...

-----------

Sztem sem..

2011. okt. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Én annyira szeretem hogy megölném szeretetből xD
2011. okt. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mert annyira édi.
2011. okt. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem arról van szó, hogy valaki(k) szereti(k) vagy nem ...


Itt arról van szó, hogy tök mindegy ki ül abban a bizonyos székben, akkor sem lesz jó senkinek sem.

Én egyik pártot sem védem, mert már teljesen felesleges. Annyi értelmetlen dolgot csinálnak.. És ami jó lenne, az meg pont, hogy szrul sül el, mert a gazdagok abból semmit sem 'kapnak', csak az alsó kategória... Akik becsületesen dolgoznak és szeretnének élni...

2011. okt. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Kovács Gültem:

Ennél bárki jobb lenne. Még egy neonáci párt is, mivel ott rá tudnál mutatni arra, hogy mi nem kerek. De a mostani helyzetet nem lehet megmagyarázni a zembereknek, mert egyszerűen nincs elég iskolájuk hozzá. Ez nem lenézés!!!

2011. okt. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok én mit nem értek?


Hogy amikor "szeretett" miniszterelnökünk és kormánya hozza az egyre durvább intézkedéseit, az emberek nem lázadnak. Nincs semmi ellenkezés, hasonló mint pl. az öszödi eset kapcsán.

Ez miért van?

2011. okt. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szereti a focit.
2011. okt. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

08:33:

Mert a primitív embörök az értik, hogy "hazudtunk", de azt nem, hogy "ne a szavaimra figyelj". Illetve ennek minden folyománya. Az ellenzék nem képes arra a kommunikációra, amit felfognak a "komoly" tüntetők.

2011. okt. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!