Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem szeretjük, mi...

Miért nem szeretjük, mi magyarok az ázsiaiakat?

Figyelt kérdés
Koreai, kínai

2013. febr. 22. 22:10
1 2
 11/17 anonim válasza:
74%

Más a kultúrájuk, szokásaik és a viselkedésük is és ezt a magyar illetve a legtöbb nyugati nagyon nehezen tudja elfogadni, mint sok 'más' dolgot..

Sok magyartól hallottam már, hogy undorítóak az ázsiaiak, pedig nem is ismerik őket és legtöbben Pl vegyük a kínaiakat: a Józsefvárosi piacból indulnak ki, hogy ott mit láttak, pedig semmi sincs ott, mert csak próbálják eladni az eladhatót. Az meg, hogy jön utánunk és várja az alkudozást, ami náluk szokás és elfogadott.

Én személy szerint szeretem Ázsiát és az ott élő embereket is a kultúrájukkal együtt.

2013. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
A válaszokat elnézve, a hangulatkeltönak szánt topiknyitó egy öngól.
2013. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
92%
Sajat magad neveben beszelj, meg azokeban, akik leszavaztak azokat, akiknek nincs bajuk veluk. Megsugom, en sokkal szivesebben beszelgetek veluk, mint magyarokkal, a hasonloan sok rasszista nyomorult miatt. :))
2013. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Az lehet hogy TE nem szereted, én személy szerint nagyon szeretem őket és érdekel a kultúrájuk is
2013. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%
ne általánosíts! én imádom őket.
2013. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mekkora hülyeség ez basszus! Én istenítem a koreaiakat, túlságosan is elfogult vagyok velük szemben, mert olyan tökéletesek, a kinézetüket, sokszínűségüket, viselkedésüket tekintve. Ez egy baromi emberfüggő kérdés, mert ismerek idióta rasszista embereket is.
2013. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Ágoston Noémi ***** válasza:
igazából jogos a kérdés, de inkább a fiatalabb korosztályra igaz ez... az idősebbek nem kifejezetten utálják őket, csak max furán néznek rájuk, mert egy eléggé más világ... a fiatalok viszont nagyon is tudnak (!!!) utálkozni, saját tapasztalataim alapján úgy, hogy még csak nem is ismerik őket, pl. osztálytársaim folyton piszkálnak, amiért japán zenét hallgatok, egyszer mutattam meg nekik egy számot, és elég sokan zavarba jöttek, és csak makogtak, tehát az utálkozás alapja szerintem az, hogy nem ismerik őket :) persze vannak toleránsak is, nem is kevesen, de azért még mindennapi a "mi ez a kínai szemét"-féle hozzáállás (a szemét még egy egészen enyhe kifejezés, csak nem akartam csúnyát írni :D)
2014. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!