Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Várost és középiskolát váltok....

Invme kérdése:

Várost és középiskolát váltok. Hogy kellene viselkednem?

Figyelt kérdés

SZiasztok. Teljesen új nekem ez a helyzet, de iskolát váltok. Bejárós leszek. Új ez nekem, de alapjáraton egy jókedvű mosolygós szerethető embernek tartanak a mostani osztálytársaim. De ez egy teljesen új élet lesz nekem....

Hogy kellene viselkednem? Beszélgessek egyből, vagy ne? Hogy tudnék könnyen beilleszkedni. Hogy öltözzek?....


17/f



2013. febr. 25. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Add önmagadat, mosolyogj sokat. beszédben próbáld megtalálni az arany középutat, beszélgess, hogy ne higgyenek magányos farkasnak, de ne végig csak te beszélj, mert az idegesítő lehet. kérdezgesd az embereket, érezzék, hogy érdekelnek.

Öltözködésben pedig simán amit megszoktál eddig.

2013. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!