Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A suli egyik legbeképzeltebb...

A suli egyik legbeképzeltebb fiúja kedves volt velem. Hogyan kellett volna viselkednem vele?

Figyelt kérdés

Álltunk körben többen is. Odajött a suli egyik legbeképzeltebb, legb*nkóbb fiúja és a társaság tagjainak (mindegyikükkel jóban van, vegyesen fiúk-lányok) van egy közös köszönésük, egy pacsizás szerű. Én ki nem állhatom azt a srácot, mert eleve utálom az ilyen nagyszájú, mindenkibe belekötő embereket (főleg hogy ez a típus szokott engem bántani legtöbbször) nekem is nyújtotta a kezét, de nem tudtam mit kezdeni vele. Nem tudtam, hogy gúnyolódik, bántani akar, vagy leereszkedni hozzám és csak néztem rá. Erre adott 2 puszit...


De ennyi is volt. Zavarba is jöttem, fura volt az egész. Azelőtt sem beszéltem vele soha, azután sem. Mit kellett volna csinálnom? Most én voltam a b*nkó?


2011. szept. 1. 12:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem vagy bunkó .D
2011. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem, a puszival lehet nagyfiú akart lenni. Vagyis megmutatni, hogy ő ezt is megmeri csinálni. A helyedben bokán rúgtam volna, pláne, ha ilyen unszimpatikus, mint ahogy azt írod. :)
2011. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak hogy nem nyújtottam neki a kezem :D és kicsit flegma fejet is vágtam... Dehát nem tudtam, hogy mi takar.
2011. szept. 1. 13:02
 4/17 anonim válasza:
Szerintem én is így cselekedtem volna.Nem voltál b*nkó.:))lehet hogy tetszel neki de az is lehet hogy szándékosan zavarba akart hozni.
2011. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

* hogy mi takar. :D


természetesen azt akartam írni, hogy mit akar :DD

2011. szept. 1. 13:03
 6/17 anonim válasza:
13:02 vagyok. Most vettem észre hogy előtte nyújtotta a kezét és te nem. nem is csodálom a leírtak alapján.^^ lehet hogy ő ezt úgy értelmezte hogy te nem fogsz vele kezet(akármilyen okból) ezért ő pacsi helyett adott puszit.
2011. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem voltál bunkó. Én alapjáraton úgy tartom, hogy az embernek tudnia kellene, hogy kivel van egyáltalán olyan bizalmas viszonyban, hogy puszival köszönhet neki-szval vagy annyira beképzelt, hogy nem látja, hogy van olyan ember, akinek nem szimpatikus, vagy csak húz téged...
2011. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Áhh biztos nem tetszem neki, ő a nagyszájú, menő csajokkal van, azelőtt soha sem beszéltünk még, még csak nem is szokott köszönni csak most.
2011. szept. 1. 13:05
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogadtak a haverjaival, hogy bálkirálynőt csinál belőled.
2011. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy lúzer, csicska gyerek. Visszakézből pofán vágtam volna. De mivel nem csináltál semmit, így nem értelek. Akkor mégis bírod, vagy mi van? Mert neked unszimpatikus, én nem hagynám, hogy egy unszimpatikus puszilgasson.
2011. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!