Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kellett már új életet kezdenet...

Kellett már új életet kezdenetek? Miért? Milyen baráti közösség vesz körül benneteket most?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki huszonévesen kezdett új életet?

Én elég nagy gondban vagyok és nem látom a kivezető utat egyenlőre. Olyan társaságba kerültem a suliban még tiniként, ahol a tanulás volt a nyerő és a visszafogott szórakozás. Én elég gyorsan alkalmazkodtam ehhez lévén hogy láttam hogy ez a jó, és így versenyeket nyerhettem és sikerült is pár iskolát elvégeznem.

Viszont most jöttem rá 23 évesen hogy elrohant mellettem az élet. Mások buliznak, pasiznak-csajoznak és nekem ez kimaradt mert nem olyan társaságba kerültem annó ahol ezek nem voltak meg és mikor lehetőségem lett volna kitörni akkor visszahúztak.

Most sikerült tőlük "megszabadulnom" és most döbbentem rá hogy nem egy dolgot kéne bepótolnom. A probléma csak az hogy a társaságon kívüli barátaim eltávolodtak tőlem, ritkán beszélünk csak. Nincsenek most hozzám hasonló korúak körülöttem, így nem tudom kivel mehetnék el szórakozni, vagy legalább egy kicsit "élni, megőrülni".

Most mit tegyek? Abszolút a nulláról kéne felépítenem mindent. Nőként elég nehéz lenne egyedül elmenni bulizni, a belvárosban ráadásul ez felér egy öngyilkossággal.

Mit tennétek a helyemben? Fussak a régi barátaim után? Ti hogy építenétek fel az új életeteket? Vagy hogy csináltátok?


2013. febr. 25. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit, mert teljesen jó úton jártál és jársz....nem ajánlom h nagyon bele menjél ebbe az önmagad kiélése dologban....csak duma h enélkül nem lehet teljes életed.....hidd el, én tudom, mert én a másik oldalról jövök, pont fordított életpályával mint te.....
2013. febr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Ez milyen gyakori probléma mostanában...Érdekes.

Ahogy megnyúlik a tinikor, és az ember kitanulta magát, út közben rájön, hogy nem ott kötött ki szociálisan, ahol lenni szeretne.

Aztán persze hirtelen környezetet váltani majdnem hogy lehetetlen. Aprólékosan el lehet kezdeni.

Nem kell megőrülnöd, csak gondolom szeretnél lazítani.

Azzal meg nincsen semmi baj.

Szerintem először keresd fel a régi haverjaidat, és kérdezz rá nyugodtan, nem-e mehetnél velük egyszer.

De azt nyilván nem várhatod, hogy téged fog megtalálni a társaság, neked kell a társaság után menni.

Egyébként ez sokkal egyszerűbb hidd el, mármint beépülni egy meglévőbe, ha kellően nyitott, alkalmazkodó vagy, mint, hogy elölről te építsd fel magadnak a környezeted, és szedj össze magadnak bandát.

Nyitottság, nyitottság, és nyitottság. Aztán embereken keresztül ismerünk meg más embereket...jönni fog az.

2013. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megértem amit írtál magadról, ugyanis kicsit átérzem, azzal a különbséggel, hogy én már 27 éves lány vagyok. Nem vágyok ezekbe a mai discókba, mert mind csak az egy éjszakás kalandokról szól és a züllésről, viszont szívesen járnék hétvégente közösségekbe, ahol van lehetőség több normális fiatallal megismerkedni, bandázni. Olyan téren szerencsés vagyok, hogy vannak barátaim, viszont van akivel évente csak kb. háromszor látjuk egymást. Van egy nagyon jó barátnőm, aki szinte olyan mintha testvérem lenne, de Ő nem sokára házasodik...nagyon aranyos, mert nem hanyagol, de amikor egymásnál vagyunk sincs lehetőség másokat megismerni. Neki ez jó, hisz párja van ill. én mint legjobb barátnője, de nekem nem teljes sajna ez a kör..
2013. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!