Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen jellemző tulajdonságai...

Milyen jellemző tulajdonságai vannak a magyaroknak?

Figyelt kérdés
Ahogy pl. a németekre jellemző a precizitás.

2013. febr. 26. 09:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Magyar Magyarnak farkasa. Ott tesz keresztbe ahol csak tud.

Nincs önbecsülés, sokan azt hiszik magukról, hogy semmirekellőek, pedig nem így van.

Ez az önbecsülés, inkább a másik szívatásában áll, hogy akkor érzik magukat jól, mert akkor poénosak, viccesek, de inkább szánalmas, súrolja a bunkóságot sok esetben.

Önző, csak én én én én....

Ha állandóan ezt hajtogatjuk, hogy én én én, utána meg sokat csodálkoznak, hogy egyedül maradtak. Vajon miért?

Inkább mi ezt a szót sűrűbben kellene használni! :)

2013. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

"Aki itthon becsületes az külföldön is az. Legalább is ha bárhol külföldön dolgozik,nem fik@zza annak az országnak a polgárait!(NEM magyar barátunkra gondolok) és még olyan is létezik kis hazánkban,hogy betyárbecsület."


Azt sehol sem irtam, hogy Magyarországon dolgozom!?!??! Még véletlet sem, csak éltem ott sokáig, de soha többé!!!!

2013. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
én horvátországban dolgozok nyaranta egy tengerparti étteremben.Azonnal ki lehet szúrni a tipikusan magyar-német- amerikai-olasz turistákat. A magyarok arcán látni a megtörtséget és némi szerencsétlenséget (sajnos!!!) az amerikaiak érdeklődőek és borzasztó módon képesen felöltözni, a németek pedig szemmel láthatóan ridegek és az arcukhoz képest kicsi a szemük.:D Az olaszok pedig hangosak, nyitottak és nagyon barátságosak.ha külföldön jársz nyaralni, figyeld ezeket a jeleket,egy idő után meg sem kell kérdezned honnan jöttek,én azonnal az adott nyelven beszélsz hozzájuk és 10ből 9x be is jön.
2013. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
0%
Izmosak, erősek, jó sportolók, okosak, tehetségesek, talpraesettek, éleseszűek, leleményesek, szívósak, sosem elégedettek, sosem maradéktalanul boldogok, pesszimisták, forrófejűek, lobbanékonyak, türelmetlenek.
2014. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!