Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már minden volt...

Mit tegyek? Már minden volt kolléganőmnek írtam, de egyik sem írt vissza nekem.

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron költöztünk el másik országba,és én elmentem fizetés nélküli szabadságra.Sajnos nem jött össze a külföldi munka,és így visszamennék dolgozni.Karácsonykor voltam otthon ,és meg is voltam hívva a céges karácsonyi bulira,ahol jót beszélgettünk.Mindenki mondta,hogy sajnálja ,amiért elmentem tőlük.Most már lassan két hete,hogy írtam nekik email-t,hogy valószínű visszamegyek dolgozni,mert itt kint nem jöttek be a számításaim,de nem is válaszoltak rá.Nem tudom miért,de eléggé rosszul esik ez nekem.Felhívjam őket,vagy mit tegyek?
2013. febr. 26. 12:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam az utolsó előtti mondatot.Itt a helyes mondat.:Nem tudom miért nem válaszoltak,de eléggé rosszul esik ez nekem.
2013. febr. 26. 12:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem tudják mit válaszoljanak. Írhatnák, hogy rendben, de az elég snassz. Vagy hogy örülnek, de az olyan, mintha a kudarcodnak örülnének. Vagy hogy sajnálják, de az is félreérthető. Vagy ki is fejthetnék, de az meg túl hosszú lenne egy kollégának írt levélbe.

De az is lehet, hogy nem akar mindenki irogatni, ezért egymásra várnak, hogy majd valaki válaszol. :)

2013. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kollégák segítségével akarsz visszakerülni a céghez vagy főnököt keresel meg. Szerintem csak az utóbbi út járható.


Kollégáktól nem várhatod el, hogy intézzék el hogy főnök visszavegyen a céghez. Illetve akármilyen jó fejnek is tartanak, lehetsz nekik gazdasági szempontból versenytárs. Pl. a megnövekedett munka miatt ők fizetésemelést szeretnének főnöktől, arra hivatkozva hogy többen elmentek a cégtől, helyette viszont a főnök új embereket vesz fel.

2013. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak valószínű igaza van,így még nem gondolkodtam el a dolgon.A második válaszolónak azért nem adok igazat,mert én nem léptem ki a munkahelyemről,mint írtam fizetésnélküli szabin vagyok,és ha visszamegyek az csak jobb lesz a kolléganőimnek ,mert jobban győzzük többen a sok munkát,amire panaszkodtak is a karácsonyi bulin.Nem tőlem fog függeni a fizetésemelésük,mert nem teljesítménybérben vannak fizetve.Mindenesetre köszi a válaszokat.:)
2013. febr. 26. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!