Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy mondjam ezt meg a barátnő...

Hogy mondjam ezt meg a barátnőmnek, anélkül hogy megsérteném?

Figyelt kérdés
az egyik legjobb barátnőm elég fura lány. (16 évesek vagyunk mindketten), és állandóan gúnyolódnak rajta, hogy milyen igénytelen. de nem veszi észre. hetente mos hajat, mikor neki kb három naponta kéne, mert gyorsan zsírosodik a haja (van hogy érzem rajta a szagot is), elég erős bajsza is van, és a szemöldökét is havonta szedeti ki, mikorra már totál kinőtt. szinte nekem esik szarul, olyan csúnya megjegyzéseket tesznek a háta mögött. elmondjam neki?

2013. febr. 26. 15:42
 1/1 anonim válasza:

Szerintem légy őszinte. De ha nem mered neki szemtől szemben elmondani akkor próbálj valahogy ráutalni vagy pedig hívd át vagy menj át hozzá. Mond azt neki hogy teljesen átalakítod vagy hogyha azt akarja hogy ne gunyolódjanak rajta akkor hagyja hogy segíts neki.

Tartsatok egy csajos hétvégét menjetek manikűröshöz, szemöldök szedésre, fodrászhoz vagy esetleg ruhákat vásárolni .mond el neki mit tegyen a saját érdekében én ezt tenném. :)

2013. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!