Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akit a legjobb barátnőmnek...

Akit a legjobb barátnőmnek hittem átvert! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Én 16/L a bnőm 17/L vagyunk mind 2-en 11.-esek és általános suli első éve óta legjobb barátnők vagyunk(legalábbis én azt hittem eddig. Eddig soha nem veszekedtünk komolyabban max 1-2 cídás ,de pár óránál tovább nem tartott. Eddig 1x vesztünk össze nagyon 1 fiú miatt 8.ban,de rájöttünk,hogy ez hülyeség és azóta semmi baj nem volt köztünk. Most a barátnőm terhes lett egy buliban egy fiútól(akivel eddig nem is volt együtt és a fiú nem is akart tőle semmit) most,hogy kiderült,hogy terhes nem vetetik el,a fiúval összejött(de ő csak a gyerek miatt van vele,nem szereti) ennek ellenére én nagyon sok boldogságot kívántam nekik és mondtam,h ugyan úgy,mint eddig számíthat rám mindenben.. eddig mindent elmondtunk egymásnak,majdnem minden nap beszéltünk,taliztunk,röhögtünk,hülyéskedtünk stb..de most ebben az utóbbi egy hétben megváltozott. Csak a kisbabábal a fiúval és magával van elfoglalva,ami nem is lenne baj,de mindenkinek hazudgál rólam olyat ami nem is igaz,aztmondja,h én kétszínű vagyok stb..meg pár titkomat is kibeszélte..de a szemembe meg adja a jót.. és mindezek ellenére még mindig szeretem,de ezekután hogy bízzak meg benne,vagy hogy beszéljük meg a dolgokat?? nem értem mi rosszat tettem ellene,hogy így viselkedik,mikor eddig mindenben mellette álltam és nem volt vitaköztünk. Mit tegyek?:( vissza akarom kapni a "régi" barátnőmet!!
2012. dec. 30. 20:49
 1/3 Magyarvitéz ***** válasza:
Mindenképp segítene a helyzeten ,ha nem a kultúra témakörbe írnád ki kérdésed.
2012. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is, soha többé ne használd azt a szót, hogy "hazudgál".


"

vissza akarom kapni a "régi" barátnőmet!!"

Na, ezt felejtsd el. Az a lány már nincs többé, nem is lesz soha, nemcsak az alattomos viselkedése miatt (ez nem barátnő, ez egy szar ember) hanem a gyerek miatt. Gondolj bele: a te életed innentől szépen megy előre, tanulás, bulik, némi házimunka, randizgatás... eközben a másik lány nyakig betemetve a gyereksírád-szoptatás témakörbe és ennyi. Egy év múlva már sem szellemileg, sem társadalmi szempontból nem lesztek egyenlőek, nem lesz bennetek semmi közös, nem tudnátok miről beszélgetni. Hanyagold ezt a "barátságot".

2012. dec. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vissza akarod kapni? Egyszerű. Ismerkedj meg egy ismeretlen sráccal valahol. Csináljatok gyereket. Garantáltan megfogjátok érteni egymást.
2013. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!