Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell mindent elborítani...

Miért kell mindent elborítani hülye reklámokkal?

Figyelt kérdés

TVt nem szoktam nézni, csak sportot de az is ritkán.

Amikor netezni szeretnék, megnézem az e-maileket és olyan oldalak és személyek küldenek nekem reklámokat akiknek azt sem tudom, honnan van meg az e-mailem. Youtubra felmegyek ott is kidobja a reklámot, pláne az az istenverte Farmerramas idegesít fel a legjobban mert bebúgol tőle a kurzor is a videón. De ha megnézek egy oldalt, hiába van felugró ablak tiltásom (chrome) akkor is felugrik néha az a sok hülye reklám...hülye böngészős játékok, csodálatos pénzkeresési módszerek, ingyen apple meg ilyen baromságok.

Meg egyáltalán csak nincs olyan idióta aki beveszi ezeket:

" te vagy 100000. látogató " , Meg a csodálatos pikumbikum eszenciából sajtolt fogyasztószer amit Pál mesél el történetében(persze megvan még 10 különböző országokban 10 különböző néven ez a reklám "Pál" fényképeivel "

Az Apples hirdetésekről nem is beszélve amivel nyerhetünk egy tabletet ha megmondjuk ki csinálja az Iphonet az Apple vagy a Samsung, hiszen ez teljesen hihető mert Béla (ferdeszemű) és Lajos (afrikai) elméletileg Nyíregyházán és Debrecenbe megnyerte.

Szóval nem is értem miért próbálják rám erőltetni ezeket a komplett baromságokat, egyáltalán van olyan idióta aki beveszi ezeket mert akkor nem lenne gondolom igénye, hogy az ilyen oldalalat megcsinálják, szóval nem is tudom ki a hibásabb az oldal készítői vagy akik el is hiszik.

Még valami. Facebookon is agyf*szt lehet kapni mikor felmegyek és tele van, megosztásokkal. Oszd meg, lájkold és nyerhetsz ingen: konyhabútortól, 200e Ft os telefonokon át, kocsikig bezárólag mindent. Mert ebben az elkorcsosult világba csak a Like, számít meg hogy mennyire követed a média b*ziságait és hagyod manipulálni magad.

Sajnálom, kicsit elszakadtam a témától, hiszen talán azért írtam, hogy levezessem a feszültséget egy kicsit.

Minden esetre ti is megírhatjátok mi a véleményetek erről.



2013. febr. 26. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Jót nevettem a kérdésen. Köszi! :)
2013. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Telepíts reklámszűrőt böngészőbe. Én sem szeretem a reklámokat, de megértem, hogy a gyártók célja a bevétel, és nem azért csinálják őket, hogy engem bosszantsanak.
2013. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

-Email-nél csak szépen jelölgesd spamnak a dolgokat (gmail a legjobb, ha nem az van, válts arra).

-Chromera Adblock kiegészítő (nekem tökéletesen működik, pl még a youtubeos reklámokat is kiszedi a felugróablakokkal és félképernyőnyi reklámokkal együtt):

[link]

-A Facebookkal meg az adott ismerős figyelmeztetése vagy letiltása a leggyorsabb.


Tudod, kérdező, a reklám nem szépirodalmi mű. Pont azért van, hogy az orrod alá nyomják. És ha csak egy terméket veszel, amit meglátsz, akkor már bőven elérte a célját. Egyébként pedig ez az emberek hibája: a marketing az marketing. Kell bevétel.

2013. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!