Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Segitseg! Ilyenkor mit tegyek?...

Segitseg! Ilyenkor mit tegyek? Komoly valaszokat várok!

Figyelt kérdés
Egyre rosszabbul érzem magam... Nincs semmi sem rendben az életemben.. Otthon nincs rendben semmi se már évek óta. E pár év alatt egyre rosszabb a hangulatom. Mindig mindenhova "kenyszerbol" megyek. Nem érzem jól magam sehol. Mindig leblokkolok ha sportrol vagy valami foglalkozásról van szo. Nem futok nem teszek semmit. Ez erzodik szerintem az osztálytársaim korében is. Folyton oltogatnak mert lehet.. Nem szolok semmit. Csak turom. Meg most is majd ilyen "felszepitett" torteneteket mondanak mindenkinek rólam. Mert szorakoztunk es fáradt voltam és ebből ezt nem reszleteznem. Egyre jobban utalok tarsasagban lenni. A tobbi embert is egyre jobban unom/utalom... Ez naprol napra rosszabb. Ilyenkor mit tegyek? vagy tehetek e valamit?
2013. febr. 26. 20:02
 1/2 anonim válasza:
Nem tudtam kivenni egyértelműen, de a túlsúly a fő probléma?
2013. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudatosság, akarat!

"A depresszió ott kezdődik, hogy meg vagy győződve arról, hogy a jövőd éppolyan pocsék lesz, mint a jelened!"

Sulis vagy még, sok minden fog alakulni az életedben, hidd el.

Az élet csak próbára tesz, csak erényeket ad neked ezáltal. Ezeket a kihívásokat próbáld meg feladatként teljesíteni, kibírni, tudatosítsd magadban, hogy nem lesz semmi baj. Mosolyogj, légy vidám, nem könnyű, de menni fog!

2013. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!