Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit érzek ilyenkor? Normális...

Mit érzek ilyenkor? Normális válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
Mit érzek, hogyha "elveszem" egy lány szüzességét? Tehát.. mit érzek, hogyha átszakítom a szűzhártyát?

2013. febr. 17. 12:07
 1/6 anonim válasza:

lyukasztottál már át valamit az újaiddal ?

kb ugyan az csak a farkaddal.

öcsi ha igazán kíváncsi vagy hogy sikerült e kihúzod és ha látod hogy véres a péló akkor sikerült.

2013. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

amíg nem probáltad addig semmit :D

egyébként meg nem biztos, hogy az első szexnél átszakad

2013. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kértem... tudod mi az a normális? Egyébként pedig engem te ne öcsizz :D szüleidet esetleg :D
2013. febr. 17. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden szüzlánynak van meg a szüzhártyája, mert valamilyen baleset következtében átszakadhat, vagy ha végzett önkielégítést akkor is:)

Én is, és a barátnőm is szüzek voltunk, de én nem éreztem, hogy átszakítottam volna bármit is :D

Mondjuk nem is vérzett :)

Szerintem nem érzel semmit, csak tudod, hogy már nem szüz. Az egy nagyon vékony hártya, ami könnyen szakad.

2013. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem! van nekem már 6 hónapja egy barátnőm.. de nem nagyon tudok hinni neki.. és szépen lassan közeledünk egymás felé és tudni akarom, hogy hazudott-e vagy sem, de ezek szerint ez nem fog kiderülni sehogy sem
2013. febr. 18. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan régebbi a kérdés, de hadd gratuláljak... Jól kezded a fél éves kapcsolatodat, hogy már gyanakszol, hogy hazudik-e. Innentől kezdve értelmetlen az egész badarság, amit te kapcsolatlan hívsz.
2013. márc. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!