Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsö randin vagy a fiu több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö randin vagy a fiu több mint 200Km tesz meg azért hogy randizhasatok és több mint a fele pénze ment el arra hogy eljusson hozzád ilyenkor nem gáz a nem fizeti a fiu a lány részét is? (NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK)

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Ami gáz, hogy elmész 200km-re és ennyi pénzt elköltesz egy tali miatt,úgy hogy még nem találkoztál vele....
2013. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha futja a keretből, akkor azért gáz. Ha én lennék a fiú, én gáznak érezném. Egyébként meg lehet úgy is randizni, hogy nem költekezitek agyon magatokat.
2013. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, hogy elmész hozzá! Gondolom beszélgettek eleget ahhoz, hogy találkozzanak. Egyébként nem gáz, vagy csinálj olyan programot amiért nem kell fizetni. Bár ilyen rossz időben elég nehéz... Az én exem is 200 km-re lakott tőlem, és nem bánta meg, hogy lejött anno! :)

17/l

2013. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 carpediem1983 ***** válasza:
100%
Őszintén. Nem parasztságból írom LESÜLNE A POFÁMRÓL A BŐR, ha hagynám hogy egy nő fizessen bármit is.... nem bunkóságból írtam de szerintem ez így helyes
2013. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 LeftBehind ***** válasza:
42%
Azt nem értem,hogy ilyenkor hol vannak a feministák az összes egyenjogúságukkal?
2013. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2. kommentelö köszi a válaszod értékelö sokat beszéltunk már a randit szervezuk és csak attol félek hogy nem jon el mert sokszor estem már pofára 3. kommentelö ha te járnál az én cipöben akkor megtudnád mi a szitu
2013. febr. 9. 12:43
 7/14 A kérdező kommentje:
!. kommentelö ezt hogy érted?
2013. febr. 9. 12:44
 8/14 A kérdező kommentje:
4. kommentelo ezt hogy érted?
2013. febr. 9. 12:45
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

200 kilométerre el se mennék egy lány miatt kezdjük ott. Normális kapcsolatot nem lehet úgy összehozni hogy nem tudtok legalább heti 1 alkalommal talizni. Na mindegy.

Ha mégis összehozzátok a randit, és a lány tudja hoy mennyibe fájt a srácnak az utazás akkor az lenne a minimum hogy ő talál ki valami olyan programot amihez nem kell még pár ezret elcsesznie a srácnak.

Üljetek be egy kávéra, aztán ott még nem annyira gáz ha a srác fizeti mindkettőtök részét, az egy ezresből kijön.

2013. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Oké, hogy szimpatizáltok és randiztok. De egy kapcsolat azért kapcsolat, mert nem árt bizonyos időközönként fizikailag találkozni egymással. A szükségletekről nem is beszélve. Ha már az első randi túl nagy teher anyagilag, hogy fogjátok a későbbiekben tartani a kapcsolatot? Legalább heti gyakorisággal azért kéne találkozni.

25/N

2013. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!