Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne az,...

Szerintetek milyen lenne az, ha így viselkedne minden kamasz, fiatal?

Figyelt kérdés

Mindegyik udvarias, tisztelettudó lenne, és segítőkészek. Az utcán és a buszon egyik se vandálkodna, meg nem rendetlenkednének, nem ordítoznának, hanem nyugodtan beszélgetnének, halkabban nevetgélnének. Nem dohányoznának, nem innák magukat egy csomóan hétvégente holtrészegre, nem használnának tiltott anyagokat, normálisan töltenék az idejüket, normális dolgokkal, és az elsődleges téma nem a bulizás meg a szex lenne.

Szerintetek milyen lenne úgy a világ, ha ezek minden kamaszra és fiatalra igazak lennének?


2013. febr. 28. 18:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
91%
Akkor más pletykatéma után kéne nézniük az öregasszonyoknak...
2013. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Ez régen is megvolt,csak visszafogottan....

Nem lenne baj,ha nem fajulna el a dolog...

Igen,jobb lenne ha........

2013. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom. Az mindenképp jobb lenne ha nem lenne ennyi aberrált, de akkor a szülőknek is változtatniuk kellene, meg úgy nagyjából minden korosztálynak. :)
2013. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kiherélt jövőt kapnánk. Valahogy olyat mint az A pusztító (1993)-ban láthattunk. Mellesleg, ahhoz, hogy ilyen legyen, először olyannak kéne lennie mint ahogy írtad. És csak azért mert te a problémás emberek létezéséről veszel tudomást, és ezek alapján sorolsz be egy korcsoportot még nem lesz igaz. Persze én ezt a kamaszokra értem. Ami nálam serdüléstől 18-ig terjed.
2013. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Maga lenne a Menyország.
2013. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
54%

Rám szinte igaz az egész leírás. Szerintem jó lenne, ha a többség így viselkedne. Azért nem kell szentfazék módjára viselkedni, de az alapvető illemet tudni kéne. Gondolok pl. arra, hogy jó lenne, ha tanítási óra alatt nem hangoskodna az osztály 1/3-a. Vagy a buszon az idős emberek és a hölgyeket előre kéne engedni a buszon. Ilyenek. Viszont szerintem megengedett a buszon/utcán hangosabban nevetni, beszélni. Jó látni, ha vidám emberek vannak körülöttünk. Meg a bulizással sem lenne baj, ha nem a piálásról és drogozásról szólna, meg a törésről-zúzásról.

Én örülnék, ha mindenki egy kicsit megemberelné magát, mert borzasztó, ami néha körülvesz: buszon hallom, ahogy a 17 éves még mindig 8. osztályba járó fiú meséli a haverjának, hogyan fektetett meg egy 12! éves lányt a hétvégen, meg ahogy kinéz jó pár lány és fiú, az is borzalmas...

16L

2013. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Akkor az egy unalmas világ lenne:) Szerintem minden korban voltak lázadóbb kamaszok, nem csak most és ez így szép és jó. Mindenki különbözik.


15/L

2013. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Előző (16/L)

Ahhoz hogy hogy néz ki valaki ,szerintem másoknak nincs köze. (ezt mondom úgy h átlagos vagyok,semmi extrém,de nem ítélek el azért másokat mert extrémebben öltöznek sőt sokszor tetszik is..) Én ,,udvarias" vagyok órán csendben vagyok többnyire, de buszon pl nem adom át a helyem csak ha már a nénike gúnyosan rámkiabál ,mert nagyon nehéz a cuccom és nem a legjobb úgy állni a tömegben a buszon.:))

Inni is szoktam, 3x voltam berúgva és még is ,,jógyerek"-nek tartanak. Cigizni nagyon ritkán szoktam.:)) Barátaim közül sokan füveznek, de úgy vagyok vele hogy én nem az alapján ítélek hogy mit csinál az életével ,hanem hogy hogyan viszonyul hozzám. Velem normálisak és nagyon jófejek... :)) szerintem nem cigizés,ivás miatt kéne elitélni egymást.. már rosszabbb dolognak tartják ezeket mint a fizikai bántalmazást komolyan...


15.l

2013. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetted fel volna a kérdést. (Majd később írok rendes választ is, csak vissza akarok találni.)
2013. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Őrülten unalmas lenne. Már kb a leírás olvasásában elaludtam..:)
2013. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!