Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem hisztek az illuminát...

Miért nem hisztek az illuminátusokba?

Figyelt kérdés
Most komolyan vannak olyanok akik nem hiszik ?

2013. febr. 28. 18:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sz*rok az illuminátusokra.

Sőt, a többi összeesküvés-elméletre is.

2013. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Értelmes emberek nem hisznek sem bennük, sem a többi összeesküvés elméletben, és ők vannak többen.
2013. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én a Csillámf@szlámában hiszek.
2013. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Specus válasza:
Azért nem hisznek benne, mert ez nincs benne a tvben.
2013. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 rajcziz ***** válasza:

Nincs bennük miben hinni vagy nem hinni. Ők egy létező szervezet VOLTAK. Egyetlen történelmi bizonyíték sem létezik, ami alátámasztaná azt, hogy beszüntetésük után egyáltalán léteztek, nemhogy áskálódnának a világ ellen.


Abban viszont egyáltalán nem hiszek, amit az összeesküvés-elméletek állítanak róluk, főként hogy ezek a spekulációk tényeknek mondanak ellent.

2013. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Specus válasza:
Milyen tényeknek mondanak ellent?
2013. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép dolog illuminált állapotban autót vezetni.
2013. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Miért nem hiszünk bele az illuminátusokba?

Ők pedig vannak olyanok, akik nem hiszik?


Mi lenne, ha megtanulnál írni és fogalmazni?

2013. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 rajcziz ***** válasza:
48%

Leginkább annak a ténynek mondanak ellent, hogy az Illuminátus szervezetet betiltották, és az rövid időn belül meg is szűnt.


Ugyanakkor nézzük meg, hogy mit akartak elérni ezek az Illuminátusok, miért is tiltották be őket! Nos, a következő "radikális" gondolatokat képviselték: egyenlőség, anti-monarchizmus, női egyenjogúság, a tudást helyezték volna a legfelülre. Nos, akkoriban ezek a nézetek nagyon újak voltak, és jogosan tartottak tőle a vezető rétegek (királyok, arisztokrácia). Éppen ezért tiltották be sorra a "titkos szervezeteket" (akikről mindenki tudott), nehogy esetleg letaszítsák őket a "trónról". Aztán jött 1848, Európán végigsöpörtek a forradalmak, és a vezető réteg egy évszázad alatt szépen lecserélődött. De az összeesküvés-elméletek, amelyek a titkos szervezetek világuralomra való törekvését hirdetik éppen ebben a félelemben gyökeredznek.


Egy másik érdekes dolog, hogy az Illuminátus fennállásának idején a tagok közül sokan büszkén hirdették tagságukat, bárki csatlakozhatott. Szóval nem volt benne semmi titkos. Lényegében szervezetileg nem sokban különbözött egy mai politikai párttól.

2013. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Az utolsón k rva nagyot nevettem :DDD Ez most csak vicc akart lenni ..igaz? vagy ezt most te komolyan gondoltad?

Na jó inkább gondolkozz el azon amit írtál.....

De miért nem hisztek bennük Rihanna klipjeibe állandóan feltűnik.....és annyi bizonyíték van rá.....én nem értem az embereket a bibliában hisznek mert úgy gondolják isten hírnökei írták (amúgy ott sem voltak szóval...) de azokba nem akik az egész földet irányítják....

Jah, és én nem akartam megbántani a keresztényeket....én is hiszek istenben !

2013. febr. 28. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!