Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem hisztek az illuminát...

Miért nem hisztek az illuminátusokba?

Figyelt kérdés
Most komolyan vannak olyanok akik nem hiszik ?

2013. febr. 28. 18:57
1 2
 11/17 rajcziz ***** válasza:

Igen, komolyan gondoltam. Ezek tények, akár tetszik neked, akár nem.

"amúgy ott sem voltak" - miért, te ott voltál, amikor az Illuminátusok "eldöntötték, hogy a Földet fogják urlani"?

Persze, Rihanna meg mindenki pont azért rakja bele a klipekbe, mert ő is egy eszköz, nem pedig azért, hogy nagy felhajtást csináljon a zenéjének. Azt azért itt jegyezném meg, hogy sosem sikerült egy szimbólumot sem sa szervezethez kötni, egyetlen kivételével: Minerva baglya. A többi "szimbólumot", ami szerinted mindenhova bekerül, csak az összeesküvés-elméletek gyártói kapcsolták az Illuminátusokhoz.

2013. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ahhh igen ott voltam most már ki mondom nem érdekel

Jaj jöhetnek most a hülye beszólogatások ......

Egyszerűen azon tűnődöm hogy miért jutattalak ide titeket,rendben hogy ez volt a feladatom de akkor is de hát ilyen a karma és csináltam belőletek hülyéket hát most meg hallgatnom kell.....

2013. febr. 28. 20:10
 13/17 anonim ***** válasza:
2013. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Na jó ez tényleg vicces volt..és most nem tudok vitatkozni :DDDDDDD
2013. febr. 28. 20:27
 15/17 anonim ***** válasza:
Az emberek legtöbbje agymosott,ezért nem hisznek a jelenleg is létező szervezetekbe.Az illuminátusokról olvasni sok helyen lehet sok mindent,úgy,ahogy a Ku klux klánról is.Ma már azonban szerintem teljesen más az illuminátusok és az egyéb titkos szervezetek célja.Véleményem szerint mindenki irányítani akarja az embereket,főleg a titkos szervezetek..ebből csinálják magunknak a pénzt,a jó világot,a gondtalanságot és bízzák ránk a kemény munkát,és mi meg is teszünk nekik sok mindent.Megvesszük a samponjaikat,a tusfürdőiket,a kajáikat..minden mérgüket magunkra kenünk,megesszük.. stb. És ebből a csapdából nem kerülünk ki,hiába nem nézünk tévét!
2013. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem kell massal torodni:) ok is rajonnek majd idovel csak nehogy keso legyen!!
2013. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok

Meg ugye ott van az agymosas tv stb..... ezek miatt nem tud az ember onallo gondolkodast gyakorolni

2013. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!