Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki a példaképetek? (Többi lent)

Ki a példaképetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem számít, hogy sztár vagy nem sztár, akár a családodból is lehet bárki, csak azt szeretném kérni, hogy indokold meg, miért az, aki! Írd le egy-két olyan tettét, ami miatt kialakult benned az, hogy a példaképed lesz!
2013. márc. 2. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs példaképem.
2013. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs konkrét példaképem. Vannak olyan emberek a családomban, környezetemben (szülő, testvér, ismerős, tanár, barát, stb...), és sok ismeretlen is, tudósok, gondolkodók, sportolók, akár színészek, írók, akiket "csodálok" a véghezvitt tetteikért, a gondolataikért, valamiért. De mindegyiknek van olyan oldala is, amelyet nem vennék át. Ez a természetes szerintem.


És neked, kérdező?

2013. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem a példaképem az egyik rokonom. 16 évesen elindult Magyarországról, és üres zsebbel bejárta a világot, majd 60 évesen hazatért milliomosként. Szolgált a francia idegenlégióban, volt Ausztráliában egy farmon, egy angol hajón matrózként, Hollandiában, Olaszországban, majd Svéországban telepedett le. Mindig nagyon sokat mesélt nekem a kalandjairól (sajnos csak múlt időben :( ) egy bögre rumos kávé mellett... Nem mondom biztosra, hogy ő a példaképem, de olyan életet szeretnék, mint az övé volt. :)


Akire még felnézek és csodálom, az Wiz Khalifa. Ő tanított meg arra, hogy élni kell. Sok szövegében énekli, hogy szórd a pénzt, mert bár lehetnek millióid a párna alatt, ha úgy halsz meg, hogy nem éltél, csak léteztél, akkor nem volt értelme az életednek. Mióta erre "megtanított", egy kicsit könnyelműbb vagyok pénz szempontjából, és ami érdekes, hogy eddig próbáltam spórolni, de nem jött össze, most meg lesz*rom, és minden hónapban megtakarítok pár ezret... Nyárra még akár a nyaralás is kijöhet belőle, amit már régóta tervezünk párommal. :)

2013. márc. 2. 14:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, az lemaradt, hogy arra is megtanított, hogy tiszteljem a munkám, akármilyen sz*r, mert csak kemény munka árán lehet elérni azt, amit akarsz. Azóta, ha a főnök kitalálja, hogy túlóra van, nem idegeskedek, csak meghallgatok egy Khalifa számot, és újra eszembe jut, hogy lehet, hogy most 1-2 órával többet maradok bent, de az plusz pénz. Valahogy másképp látom az egész világot... Edig még egy művész sem gyakorolt rám ekkora hatást.
2013. márc. 2. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Peyton Roi List. :) Mert egyszerűen imádom, nagyon hasonlít a stílusunk, egy idősek vagyunk, és lenyűgöznek a tettei a rajongóival szemben. Közvetlen, kedves, ráadásul barátságos is velük. Vannak nem celeb barátai is, ami még azt is mutatja, hogy nem néz le másokat. Neki a rajongói nagyon fontosak, és sose játsza meg magát. Ha meglátom, máris jobb kedvre derülök, a remek kisugárzásától. Szerintem barátnők is lehetnénk. :) Kár hogy nem vagyunk...
2013. márc. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!