Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajsziik! Nektek milyen...

Csajsziik! Nektek milyen sztar, celeb vagy hiresseg a peldakepetek? (indok? )

Figyelt kérdés
Nekem → Kristen Stewart, Angelique Boyer es Alexandra Stan.

2013. febr. 19. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Jared Leto. Mert kevés hozzá hasonló ember van.
2013. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Demi Lovato, mert megmutatta, hogy túl lehet jutni a nehézségeken, erőt adott a dalaival.

Adriana Lima, egyszerűen csak olyan szeretnék lenni, mint ő :D

/le lehet pontozni/

Justin Bieber, megtanította, hogy soha ne adjam fel az álmaim, küzdjek azért, amit el szeretnék érni és, hogy ne foglalkozzak a rosszakarókkal.

15/L

2013. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Audrey Hepburn (bár a legkevésbé sem celeb:D), mert egy csodálatos személyiség, kifinomult és elegáns, igazi arisztokrata. Rengeteget jótékonykodott, akkora szíve volt, hogy mindenkinek jutott benne hely. És gyönyörű, bár ő sosem látta magát annak.
2013. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából a legtöbb példaképem rock zenész vagy író, de mivel ők nem egészen a híresség kategória, most maradok az ismertebb emberek felsorolásánál.

Nők közül: Emma Watson, mert szerintem a leggyönyörűbb nő a világon, jó a stílusérzéke, és szimpatikusnak tűnik.

Pink mert imádom a stílusát, az energiát ami árad belőle, bár pop zenét játszik, de nagyon menőt és teljesen jót.

Angelina Jolie, mert van benne valami elbűvölő és hipnotizáló, valami természetes tekintély.

Kate Moss, mert hatalmas karriert futott be, sok mindent átélt, és mindig lábra tudott állni.

Palvin Barbi, mert gyönyörű, és megmutatta, hogy magyar lány is lehet világhírű modell.

Férfiak: Johnny Depp, mert nagyon jó színész, és hatalmas forma. Egyszerűen imádom.

Andrej Pejic, mert forradalmat indított el az androgün külsejével, egyszerűen lenyűgözően néz ki szerintem, és imádom őt, és azt amit képvisel.

2013. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem Pál Dénes <3 Egyszerűen tökéletes az az ember!!
2013. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Keresztes Ildi.Azért mert szerintem ő egy csodálatos ember , és nagyon sok mindenen ment kereszrül az életben , a szakmájában sem jött neki semmi könnyen , de mindig kitartott és soha nem adta fel, vegül most nagyon sikeres lett mégsem szállt el magatól , sokszor ugyanolyan mint egy "civil" ember!:)
2013. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Carmen Vilabos mert gyönyörű [link] *-*
2013. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!