Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljam meg elfogadni,...

Hogyan tanuljam meg elfogadni, ha megkapom, amit szeretnék?

Figyelt kérdés

Nem ilyen általános dolgokról van szó, hogy ötös legyek a suliban vagy ilyenek. SOokat álmodozom, fantáziálok. Pl. sokat álmodozok arról hogy tetszem fiúknak, járok valakivel, egy nagyon jó barátnőm lesz, találok valakit aki nagyon hasonló mint én. Mindezt elém tolta már az élet, de ilyenkor bennem van egy érzés, hogy NEM, nekem ez/ő nem kell, észreveszem a legapróbb hibákat is, egyszrűen nem tudom elfogadni azt a személyt, pedig tudom, hogy ez csak az én hülyeségem. Pl. szeretnék tetszeni egy fiúnak, flörtölünk, de ha már odajönne beszélgetni akkor "rájövök" hogy nem tetszik. Meg ehhez hasonlók. Olvastam pszichológiai oldalakon, hogy ez tipikus női vonás. Hogyan tudnám elfogadni amit elém tol a sors? Most is ez van, hogy találtam valaki nagyon hasonlót, meg van több fiú is és nem akarom az egész életem így leélni, hogy csak álmodozom...

15L


2013. márc. 2. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs szükségem rád, most mi lesz?
2013. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jó dolgodban nem tudod mivel elütni az időt. a nők mániája az, hogy mindig pszichésen zakkantnak tartják magukat. Baromság. gondolj arra, hogy korántsem vagy annyira tökéletes, hogy válogass vagy lefinnyázz olyan embereket, akik pedig normálisak. Nyilván most a barátnőkről beszélek. Gondolj arra, amikor kidobsz egy újabb kedves embert, aki a barátod szeretett volna lenni, hogy x év múlva egyedül fogsz élni 3 macskával, és senkit nem fog érdekelni, hogy mi van veled. Próbálj meg hasznosan élni.
2013. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
probalj meg mashogy kozeliteni a dolgokhoz...attol hogy valakirol ugy gondolod h tetszik, es flortoltok es odamegy, meg nem azt jelenti hogy hozza akarsz felesegul is menni, ha erted mire gondolok...probald meg nem ellokni az embereket egybol, csak fogadd el oket a kozeledben. Ismerd meg oket, adj idot magadnak, es ha sok ido utan sem bizol, es nem tetszik az illeto, akkor ne lepj elore a kapcsolatban...erted? TE valaszd ki hogy kinek mikor adod meg a bizalmadat! Detti
2013. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!