Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális 30 évesen a lázadás?...

Normális 30 évesen a lázadás? Nem tudom elfogadni a normákat, vergődöm ebben a társadalomban.

Figyelt kérdés
Minden erőmmel próbáltam beilleszkedni, de nekem nem megy. Állandóan rosszul érzem magam az emberek közt, ahol merevebb társadalmi normák vannak. Legjobban a fiatalokkal jövök ki. Míg korombeli nők gyereket nevelnek, házat építenek, én buliba járok, vidámparkba, a zene a mindenem. Van így ezzel más is? Elmúlik egyszer, vagy ez velemszületett?
2012. okt. 3. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A felszínes, céltalan kóválygás buliról- bulira, mióta lázadás? Igen, "elmúlik egyszer". A vidámparkot bezárják, 80 évesen majd nem jársz annyit a bulikba, 100 évesen meg az egész elmúlik. Szerintem, nem veleszületett dolog ez, hanem a szocializáció során alakul ki. Jellegzetes probléma a gazdag amerikaiknál: nem akar felnőni, felelősségteljesen, szociálisan gondolkodni a társadalom felnőtt tagjaként, és 50-60 évesen is mikiegerespólóban teng-leng ide-oda)
2012. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Olyan emberek társaságát keresd akikkel jól érzed magad, csináld amit élvezel, a kötelező rosszat meg bírd ki. Baromság hogy x éves korodra ezt meg ezt már el kell érned, meg ezt meg azt már nem csinálhatod, stb.
2012. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem lepődtem meg, mert nekem is így van, csak én még idősebb vagyok. És most kezd bennem feszengeni a decens, konzervatív én, és futnék a nagyvilágnak, de leköt a sok év alatt kialakított kis uncsi életem.

Bár lehet, hogy ezt már kapuzárási pániknak hívják :DDD

2012. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!