Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nehéz elfogadni a...

Miért nehéz elfogadni a szülőknek a tetoválást?

Figyelt kérdés

2 éve szeretnék tetoválást. 18. szülinapomon bejelentettem, hogy tetoválásom lesz. Bele is ment anyám, de mielőtt elkezdte volna a tetováló a sablont rám varrni, megjelent anyám. Nem jött össze. Még mindig szeretnék, de nem 'merem' megcsináltatni, mert nem akarok balhét.


(egy violin-és egy basszuskulcs a két csuklómra) 18l



2012. dec. 12. 17:41
1 2
 1/13 Pendulum92 ***** válasza:
36%
Minek? 40 évesen inkább égő lesz és mindent megtennél hogy leszedhesd.
2012. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, hogy fogok kinézni 80 évesen, ráncosan, tetoválással!
2012. dec. 12. 17:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 19 voltam, mikor a jobb csuklómra tetováltattam egy kanjit. Anya egyáltalán nem örült neki, pedig mielőtt megcsináltattam, mondtam neki, vagyis kijelentettem, de még most is azt kérdezgeti folyton, megbántam-e. Ha már kész van, muszáj lesz elfogadnia.
2012. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy aki komolyan gondolja, annak rohadtul nem égő 40 évesen egy tetoválás. Az a fontos, amit szimbolizál. Én az enyémet imádom, fontos része az életemnek.
2012. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Anyukádnak nem tetszik, de ez csak egy dolog. De azért gondolj arra, lehet, hogy pár év múlva állásinterjún a leendő főnöködnek sem fog.
2012. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Az első válaszolónak és hasonló embereknek üzenném, hogy az ember nem öregkorára készül fiatal korában, egyáltalán nem biztos, hogy meg fogja bánni. Ennyi erővel ne csináljon senki semmit, hanem tanuljon meg kötni és készüljön a nyugdíjas éveire.
2012. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy helyezkedik el a csuklódon, hogy pont el tudod takarni valamivel, akkor oké
2012. dec. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem minden állásinterjún nézik azt, hány tetkód van.
2012. dec. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Tojasleves ***** válasza:
tetováltass bátran! én 14 voltam, mikor az elsőt varrattam, most piszok jól érzem magam 13 évre rá, és van jó sok tetoválásom, és gyűlik is mellé :D
2012. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Nenus válasza:
sokkolnám a népet. 24 leszek. van tetoválásom, több piercingem, és anya vagyok. sosem fogom megbánni, imádom, a hátamat tele fogom varratni, és marhára nem érdekel, 80 évesen hogy fogok kinézni. ezek az önkifejezés formái, magánügy,ki mennyit csináltat. ha a gyerekem szeretne, nem fogom benne megakadályozni, maximum arra kérem, gondolja végig, mit óhajt élete végéig a bőrén cipelni. szerintem csináltasd meg. ha rajtad van, nem tehet semmit, maximum elfogadja és kész. nem egy olyan minta, amit szégyellni kéne szerintem. talán előbb utóbb egy közös pici mintára is ráveheted, ha nem annyira konzervatív. lehet még a kapcsolatotok is javulhat. :) sok sikert :)
2012. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!