Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti, hogy reagáltok, ha halloto...

Ti, hogy reagáltok, ha hallotok egy ritka keresztnevet?

Figyelt kérdés
Írjatok olyat amin meglepődtetek.Vagy olyat ami tetszett,vagy nagyon nem tetszett.

2013. márc. 2. 18:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon szép neveket írtatok.Amikor a lányomat vártam én is bújtam a netet a nevek után.De sok olyat írtatok amit még nem is hallottam.Én nem ritka nevet választottam a lányomnak,de nem is tömeg nevet.Bár mostanában néhány ismerős is ezt a nevet választotta a gyerkőcnek!
2013. márc. 10. 16:58
 12/13 anonim ***** válasza:
én egy Arieltől kérdeztem meg, hogy mi a rendes neve. ez volt. megmutatta a személyijét.
2013. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Regináld,Bonita,Szeverin,Geminián


Érdekesség:

2008-ban engedélyezett új utónevek

Női: Évrill, Kea, Leilani, Alessza, Dzsindzser, Éliáni, Kendice, Kaname, Dagmar, Szederina, Kézia, Nenszi, Szüvellő, Fény, Kincs, Küne, Sellő, Szende, Sina.

Férfi: Kárlító, Monor, Szedrik,Gelse, Sudár, Berton, Andzseló, Marsal, Nur, Gert, Fernandó, Antóniusz, Vaszilij.

2009. 04. 16-ig engedélyezett új utónevek:

Női: Zsöbe, Szafira, Lorenza, Bóbita.

Férfi: Alehandró, Dalton, Gorán.


Forrás: Statisztikai Hivatal.

2013. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!