Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érdekel engem ennyire...

Miért érdekel engem ennyire at USA?

Figyelt kérdés
Pár hónapja oda vagyok az USAért: "folyamatosan oda kívánom magam",tetszik az ottani élet, amikor egy amerikai filmet, hírt,bármit nézek tetszik ahogy beszélnek és legszívesebben ott élnék,amerikai szeretnék lenni.

2013. márc. 2. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert csak a szépet láttad még belőle.


Egy időben nekem is tetszett de aztán mélyre ástam magam a témában és megváltozott a véleményem.


Nekik van a legjobb marketingjük , nem hiába nevezik álomgyárnak.

Más ország szinte alig csinál filmeket.

2013. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nővéremék éltek ott 6 évet. Én is szerettem kint lenni náluk (pár hétre mentem mindig), de ők azt mondták élni nem jó ott, tovább is költöztek Ausztráliába, azt mondják sokkal élhetőbb. Szóval ott élésre nekik nem jött be az USA, pedig két részén is éltek.
2013. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amerikának sok arca van, hiszen óriási. Egyes részein én is szívesen élnék, másokat szívesen megnéznék egy kirándulás erejéig, de vannak olyan részei is, ahová akkor se mennék, ha fizetnének érte.

Miért érdekel téged ennyire? Biztos találtál benne valamit, ami neked különösen szimpatikus.

2013. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát vannak helyek ahova én se mennék.
2013. márc. 3. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Epp errol beszeltunk a minap az egyik itteni haverommal, miszerint a magyarorszagi emberek, foleg a fiatalok, akik meg sosem jartak itt, csak a mediabol szedik a tudasukat Amerikat illetoen es sajnos legtobbjuknek a valosagtol nagyon tavol allo elkepzelesuk van az orszagot illetoen.


En is sok filmet neztem, meg anno zenei videokat es volt egy kep a fejemben, hogy milyen is lehet a nagy USA.

Aztan parszor eljottem rokonlatogatoba es ez a kep nagyreszt csak erosodott bennem, mert a rokonok a turista helyekre vittek el, csak a felszines csillogasba lattam bele.


Aztan magam is kikoltoztem es beletapasztaltam a mindennapi eletbe. Talalkoztam nagyon sok hires emberrel is, nagyon sok eszmeletlen gazdag ember hazaban jartam es lattam, hallottam, szagoltam hogy milyen a nagy 'halivudi' elet es az a torz kep, amit meg gyerekkoromban alkottam az USArol megvaltozott es sokkal foldkozelibb lett.


Elhiszem, ha vagysz ide, mert a film/sajto/zene mind azt programozza beled, hogy itt minden szep es jo, de nem az. Sokaknak latniuk kellene szemelyesen, hogy valojaban mi folyik itt ahhoz, hogy ez a rozsaszin buborek kipattanjon es vegre meglassak igazabol milyen itt. Nem mondom hogy rossz, mert nem az, en nagyon szeretek itt elni, de kozel sem olyan szep/jo/csillogo itt minden, mint azt anno onnan a messzibol elkepzeltem.

2013. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!