Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olvastam az Anne Frank című...

Olvastam az Anne Frank című könyvet pár hónapja és pénteken kiselőadást kéne róla tartanom töri órán. Miket mondjak, totál kihagy az agyam és most alig emlékszem a könyve :/?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 17:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos te nem érted, mit akarok mondani. De azért egy ilyen művet egy lapon emlegetni például a Gyűrűk urával elég abszurd dolog. A kuruc sok mindenben alja oldal, amit nem részletezek, de ezt a cikket nem ők írták, máshol is megtalálható, és teljesen egyszerű tényekkel is már cáfolja az egész könyvet (pl. golyóstoll). Ha szereted, szeresd! Én többre becsülöm a valóságot.
2013. márc. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!